У Полтаві нагородили лауреатів та переможців обласного конкурсу «Учитель року – 2015»

У Полтаві нагородили лауреатів та переможців обласного конкурсу «Учитель року – 2015». Цього разу у найпрестижнішому конкурсі педагогічної майстерності змагаються учителі української мови та літератури, правознавства, хімії, образотворчого мистецтва та класні керівники. Найбільше учасників – з Полтави, Кременчука, Комсомольська та Карлівського району.

Одна із тих, хто одержав перемогу в обласному етапі конкурсу «Учитель року – 2015», – кременчужанка Любов Коноваленко. Її визнали кращою у номінації «Правознавство». Педагог використовує сучасні методи навчання, застосувала їх і під час виконання конкурсних завдань.

/Любов Коноваленко, перемогла у номінації «Правознавство» обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2015»
- Це моє захоплення – комп'ютер, а саме – можливості, які він дає. Я намагаюся використовувати їх на уроці.
- Чи доводиться вам навчатися чомусь у цьому плані у дітей?
- Звичайно, діти часто ідуть попереду, ми беремо від них багато чого. Такий процес: і навчаємо, і вчимося/

Здатність вчитися навіть тоді, коли добре знаєш свій предмет, – спільна риса усіх учасників конкурсу «Учитель року».

/Ірина Міщенко, голова журі конкурсу у номінації «Правознавство»
Сьогодні вчитель – це, швидше за все, організатор, керівник навчального процесу. Від того, як він організує цей процес, залежить якість освіти/

Цього разу в обласному етапі конкурсу кращих визначали у 5-ти номінаціях: «Українська мова і література», «Правознавство», «Хімія», «Образотворче мистецтво» та «Класний керівник».

/Марина Кирилюк, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО ім.М.Остроградського
В очний етап вийшли як сільські ради: Хорольський, Миргородський, Карлівський райони, так і міста: Полтава, Кременчук, Комсомольськ. Переможцями стали 2 представника від Полтави та 3 – від Кременчука/

Усі лауреати та переможці отримали по 2 тисячі грн. за рахунок коштів відповідної обласної програми. Крім цього, профспілка виділила переможцям ще по 1,5 тисячі грн. Попереду на «Учителів року» Полтавщини чекає Всеукраїнський етап конкурсу, який відбудеться навесні. Тим, кого визнають кращими на державному рівні, присвоять звання «Заслужений учитель України». Оскільки церемонія нагородження педагогів збіглася із Днем вшанування пам'яті Героїв Крут, хвилиною мовчання пам'янули і загиблих на Сході України. З-поміж них – вчитель однієї із шкіл Миргородського району Петро Федоряка.

Стрічка новин