В обласній бібліотеці з ювілеєм вітали хормейстера, поета, композитора Анатолія Жданова

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського з 75-річним ювілеєм вітали хормейстера, поета, композитора Анатолія Жданова. У творчому доробку Анатолія Івановича – 6 збірок пісень та багаторічний досвід роботи із музичними колективами міста, один із яких – «Берегиня» – створив порівняно нещодавно.

Нині Анатолій Жданов – Заслужений працівник культури України, людина, яку поважають у колі творчої інтелігенції Полтави. Майбутній хормейстер, поет і композитор народився у Диканському районі. У батьків, розповідає, було 17 дітей, Анатолій Іванович – один із тих, кому пощастило вижити. За своє життя він очолював не один музичний колектив, деякі створював сам, як от ансамбль «Яворина», який нині має звання Народного. Проте зараз у митця інше дітище, яким опікується, – театр народної пісні «Берегиня».

/Анатолій Жданов, Заслужений працівник культури України
Я на порожньому місці створив колектив, прекрасний колектив, вважаю. Тут люди люблять пісні, є серед них і доценти, і науковці, і робітники. Колектив буде працювати, дай Боже, щоб вони співали й співали!/

Анатолій Жданов видав 6 збірок своїх пісень. Багато музики написав на вірші поетеси Марійки Бойко («Благослови», «Моя родина калинова», «Не журись, козаче»). У свої 75-ть він сповнений творчої енергії.

/Тетяна Якушенко, учасниця театру Народного танцю «Берегиня»
Він суворий, бо вимагає з нас, якби не вимагав, то так би і співали. Ми дуже вдячні йому, Анатолій Іванович наш керівник і веде нас туди, куди потрібно/

Творчий вечір в обласній бібліотеці імені Котляревського присвятили одразу двом подіям: 75-річчю Анатолія Жданова та другій річниці від дня створення колективу «Берегиня», який працює при територіальному центрі соціального обслуговування Київського району.

Стрічка новин