Завдяки сигналізації правоохоронці затримали злодія

Від трьох до шести років позбавлення волі може загрожувати чоловікові, який викрадав речі з одного із полтавських складів. 34-річний мешканець Харківщини, раніше судимий, виніс звідти інструментів та обладнання на суму майже 50 тисяч гривень. Останнього разу на заваді його планів стала сигналізація.

На цю крадіжку, говорить затриманий, його штовхнула безвихідь. Останнім часом грошей, які отримував за роботу, катастрофічно не вистачало. Тому вирішив поживитися чимось на сусідніх складах.

/затриманий
Я зробив шляхом підбору ключів у сусудній склад. Перший раз відчинив його, взяв електроди, прополоку, сварку, сварочний апарат. Сварочний апарат собі залишив, електроди на ринку продав/

Таким чином кілька разів чоловік проникав у приміщення та виносив звідти речі. Проте останнього разу він не залишився непоміченим. Спрацювала сигналізація.

/Віталій Сергієнко, підприємець
Ми з одним охоронцем наздогнали його. Інший там його зловив «на гарячому». При ньому були інструменти, викрутки, ключі від складу, якими він користувався/

До цього часу затриманий вже встиг продати інструментів на 10 тисяч гривень. Товар ще приблизно на 40 тисяч лежить у сховищі.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ м.Полтави
Чоловік раніше вже тричі притягувався до кримінальної відповідальності і більше 7 років загалом відсидів за гратами. Цього разу йому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років/

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 ККУ – крадіжка, поєднана із проникненням у сховище.

Стрічка новин