Олександр Мамай стверджує, що суддя, яка веде його справу про корупцію, вимагала хабар

Резонансна справа про корупцію Полтавського міського голови сьогодні отримала несподіване продовження. Очільник міста Олександра Мамай у присутності представників місцевих засобів масової інформації зробив офіційну заяву: суддя, яка розглядає справу, провокувала його... на дачу хабара за її закриття.

23 січня відбулося чергове судове засідання щодо адміністративного правопорушення мера Полтави Олександра Мамая. Тоді розгляд справи вкотре перенесли через відсутність головного фігуранта справи, проте вже у понеділок вранці Полтавський міський голова зробив неочікувану заяву.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Протягом минулого тижня, з 19 по 23 січня, суддя Октябрського районного суду Гольник Лариса Владленівна провокувала мене на дачу хабара. Сьогодні із відповідними заявами я вже звернувся до прокуратури Полтавської області і в Службу безпеки України в Полтавській області/

За словами Олександра Мамая, закриття справи коштувало б йому 5 тисяч доларів США. В інтересах слідства Полтавський міський голова більш ширшу інформацію не повідомив, зазначивши, що усі необхідні свідчення та докази готовий надати органам слідства. Щодо своєї відсутності на більшості судових засідань Олександр Мамай запевнив: не відвідував їх на законних підставах.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
У нас є адміністративний кодекс. Він у нас один для всіх, що правопорушник може не прийти до суду з трьох основних причин: відрядження, відпустка, лікарняний. На сьогоднішній день дійсно я навчаюся у ПДАА, на сьогоднішній день призначена сесія. Не я її призначав, призначало керівництво закладу. Дійсно мені прийшло запрошення на цю сесію, дійсно повинна бути відпустка на 40 днів, якою я скористався/

Дізнатися точку зору самої судді з приводу заяви мера про хабар не вдалося. Поки що в інтересах слідства Лариса Гольник утримується від коментарів.

Стрічка новин