Полтавська міська рада готується до сесії

Полтавська міська рада готується до сесії. На цьому тижні депутати мають затвердити бюджет на поточний рік. Сьогодні потреби галузі охорони здоров'я у 2015-ому, а також підсумки роботи у минулому році обговорювали на медичні раді.

Цього тижня Полтава має отримати головний фінансовий документ міста. На сесії у четвер депутати розглядатимуть бюджет на 2015 рік.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Перед тим, як приймати бюджет, я хотів би порадитися з усіма керівниками наших медичних закладів без винятку для того, щоб не приймати бюджет, як кота у мішку, щоб сьогодні вислухати всі без винятку пропозиції від керівників медичних установ/

Розпочали засідання медичної ради із доповіді начальника управління охорони здоров'я Полтавського міськвиконкому Сергій Котова. Посадовець відзвітував про основні напрямки роботи галузі у минулому році. У лікувальних закладах проводили капітальні та поточні ремонти, відбувалося оновлення їхньої матеріально-технічної бази. Цю роботу продовжуватимуть і у 2015-ому. Нововведенням цього року щодо фінансування галузі охорони здоров’я є перехід на утримання міських лікувальних установ за кошти державного бюджету. Полтавські медики вже підрахували розмір необхідної державної субвенції.

/Сергій Котов, начальник управління охорони здоров'я Полтавського МВК
Цифра, яка нам доведена, – це 172,7 млн гривень. Це більше, ніж минулого року, приблизно на 14 млн/

Разом із розміром необхідних коштів для функціонування галузі охорони здоров'я, продовжує Сергій Котов, у порівнянні з минулим роком змінюється й сама структура видатків.

/Сергій Котов, начальник управління охорони здоров'я Полтавського МВК
Якщо ми говоримо, що структура видатків у минулі роки була така, що на зарплату витрачалося 78-80%, приблизно 10% – на енергоносії, то вже у цьому році енергоносії займають 21%. Десь така ж сума на зарплати – 80% і все інше – 7-8% – на медикаменти, харчування, інші потреби лікувального закладу/

Усі пропозиції медиків щодо фінансування галузі Полтавський міський голова пообіцяв взяти до уваги і на сесії разом із депутатами прийняти рішення, яке б у повній мірі могло задовольнити потреби сфери охорони здоров'я.

Стрічка новин