Полтава отримала шанс на оновлення у вигляді відкритої платформи

Долучитися до співпраці запрошують експерти принципово нового проекту. Вперше в Україні саме в нашому місті відсьогодні розпочала працювати Відкрита громадська платформа «Нова Полтава». Мета проекту – побудова принципово нового міста. Для цього кожен бажаючий може завітати до відкритого офісу і запропонувати свою ідею вдосконалення Полтави.

«Ми не змінюємо гравців, ми змінюємо правила гри». Під таким гаслом розпочала роботу Відкрита громадська платформа «Нова Полтава».

/Лев Жиденко, ідейний натхненник створення Відкритої громадської платформи «Нова Полтава»
Відкрита громадська платформа – це абсолютно позаполітичний проект і це дозволяє людям навіть з різними політичними поглядами прийти сюди, відкрити свої ідеї, відкрити ідеї для полтавців, для того, аби їх реалізувати/

Запропонувати свою ідею чи проект, який допоможе Полтаві стати креативним містом, може кожен бажаючий. Адже це платформа для тих, хто готовий навчатися, створювати стратегії розвитку та реалізовувати їх.

/Юрій Федоренко, експерт-аналітик Відкритої громадської платформи «Нова Полтава»
Мені дуже приємно, що на базі цієї платформи, в мене, в усіх присутніх з'являється шанс написати гарний фаховий проект, надати на розгляд експертної ради, яка зможе оцінити фаховість цих проектів, допомогти зробити їх максимально ефективними/

Серед діючих експертів Відкритої громадської платформи «Нова Полтава» – відомі не лише в Полтаві, а й в усій Україні фахівці з різних галузей: комунального господарства, архітектури, економіки, юриспруденції. Але на даний момент, зазначає координатор платформи Олександр Кутас, платформа залишається відкритою для нових спеціалістів.

/Олександр Кутас, головний координатор Відкритої громадської платформи «Нова Полтава»
Ми набираємо зараз і я запрошую людей, які вважають себе експертами, сформувати наглядову раду нашої Відкритої платформи. Це відкрита пропозиція. Людина, яка розбирається в технології, завжди оцінить, наскільки ефективний цей проект/

Полтава ж, пояснюють фахівці, стала лідером у запровадженні подібного проекту не випадково. Адже саме тут, в центрі держави, здавна відбувалися історичні події.

/Андрій Окара, міжнародний експерт, політолог
Полтава – це хартленд, тобто серцевинна земля для України. Це правда. Бо саме Полтава і Полтавщина завжди задавали цей формат розвитку для всієї України/

Крім навчання у кращих експертів, відкритий офіс «Нова Полтава» пропонує ініціативним полтавцям стажування у Вінниці, Львові чи Брюсселі. Перші відвідувачі не забарилися і вже залишили свої координати для майбутньої співпраці.

Стрічка новин