Більше двохсот правоохоронців сьогодні вирушили у зону проведення АТО

Черговий загін правоохоронців Полтавщини вирушив у зону проведення антитерористичної операції. Більше двох сотень міліціонерів протягом 30 діб охоронятимуть порядок на блокпостах в Донецькій та Луганській областях. Від управління УМВС України в Полтавській області проводжали захисників і наші кореспонденти.

Сьогодні вже втретє до зони АТО їде Олександр. Говорить: настрій бойовий. Проводжають його найближчі люди: дружина, донька та друзі. Їхня підтримка, говорить, надзвичайно допомагала, коли був на Сході.

/Олександр, вирушає у зону АТО
Постійно телефонуємо один одному, передають передачі, підтримують морально, підтримка є постійною/

Прийшла сьогодні до обласного управління міліції підтримати свого хлопця і Марина Шкурко. Виконувати свій службовий обов'язок у зоні АТО він буде вже вдруге.

/Марина Шкурко, проводжає хлопця
Звісно, скільки дзвонили чули і постріли, і переживали, і дуже тяжко було. Зараз також хвилюємося, але впевнені, що все буде добре, що вони вистоять, що честь України вони захищають достойно/

У теплому, майже сімейному колі зібралися на плацу правоохоронці, їхні дружини, батьки та діти. Вони не бачитимуться 30 днів - саме стільки полтавські міліціонери перебуватимуть у зоні АТО.

/Андрій Балонь, т.в.о. начальника УМВС України в Полтавській області
Усі бійці наші абсолютно підготовлені до цієї непростої служби у складних умовах. Ми проходили заняття з тактико-спеціальної підготовки, з медичної підготовки. Бойовий дух високий, і всі абсолютно, кожен із них готовий вміло, самовіддано виконувати завдання і накази, які будуть перед ними стояти у зоні проведення АТО/

Із напутніми словами до правоохоронців звернулися представники керівництва міліції Полтавщини, міської та обласної влад. Останні запевняють: нині роблять усе від них залежне, аби допомогти нашим захисникам.

/Володимир Микійчук, заступник голови Полтавської обласної ради
Ми програму «Територіальна оборона», яка в минулому році закінчилася, ми її продовжуємо на цей рік. Ми дуже тісно співпрацюємо з головами райадміністрацій, головами районних рад по всій області, щоб вони піклувалися і підтримували і бійців, які служать, і їх сім'ї/

Цього разу правоохоронці, які вирушають на Схід, отримали фінансову підтримку і від міської влади. На потреби обласного управління внутрішінх справ депутати виділили 1,5 млн гривень. На ці кошти закупили захисне спорядження.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні ці кошти, я думаю, ви звернули увагу, що всі працівники органів внутрішніх справ, які пішли на ротацію, всі були одягнені в нові бронежилети, у кожного є цей захисний шолом. Вони дуже дорогі, але сьогодні ми одягли всіх/

Після спільної молитви правоохоронців благословив Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір. Із Божою поміччю та вірою у те, що неодмінно у повному складі та неушкодженими вони повернуться додому, міліціонери вирушили до зони проведення АТО.

Стрічка новин