У Полтаві старі тролейбуси обдирають буквально до скелету і роблять з них нові

Оскільки коштів на придбання нових тролейбусів для комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» немає, ремонтують старі. Останні обдирають до каркасу у прямому значенні слова, замінюють усе: від електрообладнання до обшивки. Після такого оновлення електротранспорт виглядає, ніби щойно з заводу. Як усе відбувається – бачили наші кореспонденти. Разом з міським головою Олександром Мамаєм вони побували у тролейбусному парку.

Держава, говорить міський голова Олександр Мамай, компенсуватиме витрати на пільговий проїзд пенсіонерів та інших соціально незахищених верст населення лише до 1-го червня цього року. Далі проблему доведеться вирішувати на місцевому рівні.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Тому сьогодні моє завдання - спробувати зробити так, щоб наші пенсіонери і незахищені верстви населення після першого червня теж їздили в тролейбусах безкоштовно. Що ми для цього повинні зробити? Ми повинні все підрахувати. От для прикладу: кожного року Кабмін повинен нам відшкодовувати понад 23 мільйона грн. Він нам відшкодовує 11-12 мільйонів, ще 8-9 млн. ми давали дотацію із міського бюджету/

Щоб заощадити кошти, тролейбуси не купуватимуть, а ремонтуватимуть. Адже нині вартість одного - близько 2-х мільйонів грн. Три роки тому місто придбало 10 сучасних тролейбусів за 17 мільйонів грн., але вік більшості електротранспорту, яким користуються полтавці, перевищує 15 років. Така техніка потребує капітального ремонту, чим нині і займаються на підприємстві «Полтаваелектроавтотранс».

/Володимир Курилех, бригадир КП «Полтаваелектроавтотранс»
Повністю обдирається вся обшивка, знімається підлога, ремонтується дах. Все електрообладнання знімається, проводиться капітальний ремонт/

На балансі «Полтаваелектроавтотрансу» - 63 тролейбуси, щоденно на лінію виходять 50. Для порівняння: у Сумах 69 одиниць техніки, з якої у робочому стані близько 40-ка, у Черкасах та Луцьку - 74, але працюють лише 36. Капітально оновлений електротранспорт, говорять на підприємстві, може безперебійно служити ще 3 роки. На сьогоднішній день вже відремонтували 12 тролейбусів. У них замінили все, навіть вмонтували світодіодні стрічки в старі світильники для економії.

/Володимир Курилех, бригадир КП «Полтаваелектроавтотранс»
Зараз трішки важче, бо є такі запчастини, які виготовляються в тих регіонах, де йде війна/

Простою у роботі ремонтної бригади, говорять на підприємстві, немає. Якщо будуть запчастини, відремонтують і решту застарілого транспорту. Запевняють, його залишилось не багато, адже поступово вирішували цю проблему упродовж трьох останніх років.

Стрічка новин