Із зони АТО напередодні ввечері повернулися співробітники Державтоінспекції

Із зони АТО напередодні ввечері повернулися співробітники Державтоінспекції. Інспектори ДАІ з усієї Полтавщини виконували там свій службовий обов'язок – патрулювали дороги. Така ротація відбувається не вперше, але щоразу повернення хлопців супроводжується міцними чоловічими обіймами колег та сльозами радості рідних людей.

Маленька Вероніка перед управлінням ДАІ разом з мамою чекають на приїзд із зони АТО найдорожчої людини.

/Вероніка
- Папу
- Скучила?
- Да/

Чоловік Марини ще в грудні поїхав на Схід виконувати службовий обов'язок.

/Марина Скрипак, дружина інспектора ДАІ
Рівно місяць. Заспокоює нас постійно, що все в порядку, говорить. Все добре/

І от дочекалися - 5 патрульних автівок заїжджають у двір Державтоінспеції. Тут інспекторів вже чекають колеги та рідні. Та перед обіймами з близькими - шикування.

/ІНТЕРШУМ
Шикування/

Олександра Клименка зустрічає вся сім'я.

/ІНТЕРШУМ
Зустріч з братом/

Не дивлячись на мороз, татові принесли живі квіти та прапорець України. Олександр, окрім Нового року та Різдва, на Сході відзначив ще й свій День народження.

/Олександр Клименко, інспектор ДАІ
Все ж таки приємно повернутися на рідну землю. Добре, що повернулися без втрат. Було тяжко. Ми це пережили. Ми повернулися у свій підрозділ і будемо далі працювати вже на нашій землі. Будемо передавати досвід/

Дочекалася повернення тата і Вероніка. У подарунок - повітряні кульки. Сам же Віталій Скрипак розповідає: на Сході чітко виконували поставлені перед ними завдання.

/Віталій Скрипак, інспектор ДАІ
Стояли на блок-посту, забезпечували перевірку транспорту, осіб, які перебувають у транспортних засобах, перевірка речей, огляд пасажирів/

Під час служби виникали і певні труднощі, розповідають інспектори.

/Олександр Клименко, інспектор ДАІ
Найтяжче було все ж таки по роботі. Ми всі працювали. Графік був дуже насичений. По 12-14 годин. Це найтяжче/

Вже не вперше ДАІ-шників області відправляють на Схід для забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку.

/Олександр Крайник, т.в.о. начальника ДАІ у Полтавській області
Із зони АТО на сьогодні повернулося 15 наших співробітників, які виконували свій службовий обов'язок в зоні АТО. Дана ротація проходить щомісяця. Тобто кожного місяця певна кількість наших співробітників перебуває в даній зоні/

Нині в інспекторів відпочинок. Але з 19 січня всі вони повернуться до виконання своїх безпосередніх обов'язків.

Стрічка новин