Пенсіонери ДАІ боряться з хабарництвом у структурі

Пенсіонери Державтоінспекції висловлюють своє невдоволення ситуацією, що склалася навколо нинішнього керівника ДАІ у Полтавській області Петра Блажівського. Його, нагадаємо, напередодні Нового року затримала Служба безпеки за підозрою у вимаганні та одержанні хабара. Про що ж говорили старожили ДАІ – у нашому наступному сюжеті.

Ще в квітні минулого року, розповідають пенсіонери Державтоінспекції області, вони не погоджувалися із призначенням нового керівника їх структури – Петра Блажівського. Але тоді, говорять, їх не почули.

/Григорій Волощенко, голова зборів пенсіонерів ДАІ
Коли його тільки назначали, всі знали, хто такий Блажівський. Все це було відомо. Хто його назначав, я не знаю, і в мене в голові не вкладається, що такі речі могли бути/

Через такі інциденти, наголошують учасники зібрання, і падає імідж ДАІ в очах простих людей. Відтак і утверджується стереотип, що всі ДАІ-шники – хабарники. Щоб це спростувати, пенсіонери і вирішили зібратися, щоб донести до людей та владних структур свою точку зору на цю проблему. Одна з пропозицій – притягти до відповідальності тих, хто назначає на посади порушників.

/Борис Сахаров, начальник ДАІ у Полтавській області (1993-1999 рр.)
Впіймали начальника УДАІ, то повинні нести відповідальність ті, хто його назначав, по-перше. Потім ті начальники, які носили, теж повинні нести відповідальність/

А ще – провести переатестацію співробітників та змінити кадрову політику. Крім того майбутній начальник ДАІ області, на думку пенсіонерів, має бути виключно з Полтавщини.

/Борис Сахаров, начальник ДАІ у Полтавській області (1993-1999 рр.)
Якщо пришлють когось, то треба дізнатися, що за людина, звідки і чого. І вийти, як на Майдані, нам, пенсіонерам, і сказати йому: «Пиши заяву і будь здоров звідси. Щоб ми тебе не бачили у Полтавській області»/

На думку присутніх, гідний кандидат на посаду начальника ДАІ області - Микола Скрильник. Свого часу він працював заступником начальника ДАІ Полтавщини. За нього проголосували одностайно. Всі ці рішення внесли до протоколу, який мають направити до Адміністрації Президента, МВС, Департаменту ДАІ, облдержадміністрації та місцевої міліції.

Стрічка новин