Потрібне чи не потрібне загальнодержавне медичне страхування в Україні? Цю тему вже досить тривалий час обговорюють представники влади різних рівнів

Спеціалісти переконані, що введення нової системи обслуговування у сфері охорони здоров'я все ж буде вигідним як для медиків, так і для самих громадян.

Тема загальнодержавного медичного страхування в Україні обговорюється вже кілька років. На сьогоднішній день на рівні Верховної Ради ніякого кардинального рішення не прийнято. Щоправда, останнім часом на підтримку такого нововведеня у сфері охорони здоров'я, повідомляє УНІАН, виступає і керівник благодійного фонду "Україна - 3000", дружина Президента держави Катерина Ющенко. Має загальнодержавне медичне страхування і ряд переваг.

Достеменно варіант закону наразі невідомий. Та передбачається, що кожен українець сплачуватиме частку від своїх доходів.

Це робиться для того, аби людина була впевнена, що за сплачені кошти вона отримає повноцінну допомогу. До того ж, така система унеможливить хабарництво в закладах охорони здоров'я.

Страхова медицина показала свою ефективність у західних країнах. Діє вона і на теренах сусідньої Росії. А от думки полтавців щодо прогресивності загальнодержавного медичного страхування поки що розходяться.

Стрічка новин