В обласній бібліотеці пройшов вечір творчості читачів

Читачів, які поповнюють бібліотечний фонд власними доробками, зустрічали в обласній бібліотеці імені Котляревського. Там для них влаштували вечір... їх творчості. Пройшов він у форматі усного журналу. 

На першій сторінці цього усного журналу – бардівський виступ. Далі – презентація книги полтавської журналістки та письменниці Оксани Кравченко, яка називається «Музика серця».

/Оксана Кравченко, презентує власну книгу
8 п'єс. Перша унікальність – за кількістю. Друга унікальність – всі п'єси написані для професійних театрів. Я автор 40 п'єс, з них опубліковано разом із цією книгою 21, 6 поставлено в різних містах України/

А це – роботи полтавського художника по металу Анатолія Фіктянова. Виставка називається «Відродження давніх ремесел». «Спілкування» з металом, каже автор, вимагає твердості характеру та наполегливості.

/Анатолій Фіктянов, художник по металу
Деякі роботи мають художнє значення, деякі роботи – просто сувенірні, деякі мають значення етнографічне, не комерційне, пов'язані із історією Полтавщини/

Тут же були представлені «Зимові візерунки» – фотовиставка Ігоря Лотиша. А поруч – серія казково-міфічних картин молодої художниці Ірини Кузуб.

/Ірина Кузуб, художниця
Хочу показать у вигляді міфічних істот жителів будинку, тобто, якщо придивитися, то можна когось зі своїх сусідів побачити/

За визначенням, усний журнал – це форма інформаційної роботи, матеріал у якій подається окремими частинами у вигляді тематичних сторінок. В обласній бібліотеці, говорять співробітники останньої, це – один з найулюбленіших форматів взаємодії з читачами.

Стрічка новин