У ДЮСШ «Олімпійські надії» проходять традиційні дні боротьби

У дитячо-юнацькій спортивній школі «Олімпійські надії» проходять традиційні дні боротьби. Цього разу вихованці закладу провели відкриті поєдинки із дзюдо. Усі учасники спортивного дійства отримали подарунки від народного депутата України Сергія Капліна та його команди. 

18-річна Аліна Готрак займається дзюдо більше 10 років. Вона - одна із кращих вихованок дитячо-юнацької спортивної школи "Олімпійські надії". Змагання з улюбленого виду спорту для дівчини - радісна подія.

/Аліна Готрак, майстер спорту з дзюдо
Для мене змагання - це моє життя! Але вони проходять рідко через ситуацію в країні, погане фінансування/

Підтримувати спортивну галузь і всіляко сприяти в організації змагань обіцяє народний депутат України Сергій Каплін. Він та його команда виступили спонсорами заходу.

/Сергій Каплін, народний депутат України
Є у нашої команди ідея і мета - зробити Полтаву спортивною столицею України. Діти, які демонструють сьогодні свої творчі, спортивні якості, - це майбутнє Полтави, про яке можна лише мріяти. Хочу подякувати викладачам, тренерам, які займаються з дітьми, а ще - батькам, які приводять дітей у такі школи/

Спортивну школу "Олімпійські надії" відвідують пів тисячі полтавців віком від 7 до 23 років. Понад 300 з них - дзюдоїсти.

/Анатолій Демчук, директор ДЮСШ "Олімпійські надії"
Взагалі школа культивує 4 олімпійські види спорту: веслування на байдарках, дзюдо, бокс і тріатлон/

Взяли участь у відкритому уроці із дзюдо і найменші вихованці школи.

/Артем Ігнатов і Олександр Толкунов, вихованці ДЮСШ "Олімпійські надії"
- Ми поки що ще не падаємо, ми тільки вчимося падати.
- Я ще не боровся.
- Ми лише на колінах поки що боремося, а скоро будемо на ногах!/

Серед вихованців спортивних шкіл Полтави - переможці змагань європейського і світового рівнів. Упродовж років день-у-день вони по кілька годин тренуються у спортзалі, щоб домогтися очікуваних результатів.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
У бюджеті - нульова ставка по фінансуванню спортивних шкіл, у майбутньому вони існуватимуть лише завдяки спонсорам. Підтримували і будемо підтримувати спорт. Зараз новорічні вята, багато дітей займаються у спортивних школах, ми зобов'язані цим дітям допомагати розвиватися, вони - майбутнє Полтави/

Стрічка новин