У день перед Різдвом 6 січня більшість людей була на роботі, проте до свята готувалися

У день перед Різдвом 6 січня більшість людей була на роботі, проте до свята готувалися. Хтось зранку мріяв про стіл із дванадцятьма стравами, а для вірян – то час суворого посту. У храмах звершуються особливі богослужіння і вже готовий вертеп.

Вертеп повертає людей до подій більш як двохтисячолітньої давнини, коли у печері, де ховалися тварини та пастухи, народився на світ Христос. Такі зображення у переддень Різвда з'являються чи не в усіх храмах.

/Іоан Орловський, священик
Вертеп – якраз це місце, де ховалися тварини від холоду нічного. Традиційно там було сіно, також зображували Богомладенця Ісуса Христа із Пресвятою Богородицею та Йосифом Обручником/

Неодмінні герої вертепу – пастушки, їм першим була звістка від Ангела про народження Спасителя. А ще – мудреці, які, побачивши незвичну зірку на небі, дізналися про появу на світ непересічної особистості. Вони принесли Новонародженому дари – золото, ладан та миро. Золото - як царю, ладан як Богу, а миро - пахучу олію - як смертній людині. До свята православні віряни готуються 40 днів - Різдвяним постом. І 6 січня - останній його день.

/Іоан Орловський, священик
6 січня традиційно цей день називається Коляда, Святвечір, це день особливо суворого посту/

Цього дня віруючі утримуються від їжі. У храмах читаються царські часи - Євангелія про народження Ісуса Христа. Увечері - всенічне бдіння. І лише після нього можна сідати за стіл, де традиційна головна страва - кутя та узвар. Уся їжа має бути пісною. Розговляються віряни після святковї служби у день Різвда, 7 січня.

Стрічка новин