У новорічну ніч усі екстренні служби працюють у посиленому режимі

У новорічну ніч усі екстренні служби, в тому числі – станції швидкої медичної допомоги, працюють у посиленому режимі. Доки інші відпочивають, вони рятують життя. На свята, говорять, всяке буває. Деякими своїми історіями медики поділилися з нашими кореспондентами, які побували у «швидкій» разом із міським головою Олександром Мамаєм. 

У новорічну ніч всяке буває, і не лише дива, а й неприємності. На свята працівникам екстренної медичної допомоги часто доводиться мати справу з нетверезими пацієнтами. Таких історій, говорять, безліч. Найцікавіші, запевняють, розповідати широкому загалу не можна, але деякими з нашими кореспондентами таки поділилися.

/Микола Юсубов, фельдшер станції екстренної медичної допомоги м.Полтави
Чоловік упав в нетверезому стані і у нього був перелом ноги. Довелось накладати шину, мобілізувати кінцівку і госпіталізувати в травмпункт. Неприємно, що під впливом алкоголю він зняв цю шину/

Робота у новорічну ніч, говорять медики, дуже відповідальна. Викликів більше, ніж зазвичай, та й пацієнти бувають різні.

/Олександр Лавренко, головний лікар станції екстренної медичної допомоги м.Полтави
Стоїть питання: "Не промахнутися б працівникові швидкої медичної допомоги!". Привезти просто так в лікарню невідомо з чим, або не привезти - можливі ускладнення. Хочу привітати працівників швидкої допомоги, бо це моє рідне, і працівників швидкої допомоги області, бо вони всі тепер підпорядковуються єдиній структурі - КУ "Центр екстренної медичної допомоги"/

Медики сподіваються, що ця новорічна ніч виявиться більш-менш спокійною. Саме цього колективу станції екстренної медичної допомоги Полтави і побажав міський голова Олександр Мамай.

/О.Мамай вітає медиків.
Так як мені сьогодні сказали, що сьогодні працює 182 працівника, тому ми і привезли 182 подарунки/

Діставатися на місце виклику, говорить міський голова, машинам швидкої буде легко – комунальники постаралися.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Приємно, що місто вночі все-таки почистили від снігу, я думаю, що наші працівники охорони здоров'я впораються. Користуючись нагодою, я приїхав їх сьогодні привітати з новорічними святами, з Різдвом, бо більшість проведе їх на роботі/

Зустрічати Новий рік на роботі медики звикли, тож особливо не засмучуються. Головне, говорять, щоб у новому році всі були живі і здорові.

Стрічка новин