У Полтавському Художньому салоні відкрилася традиційна різдвяна виставка

У Полтавському Художньому салоні відкрилася традиційна різдвяна виставка. Свої роботи на ній презентували члени обласного осередку Національної спілки художників України та молоді митці. В атмосферу Нового року та Різдва потрапила і наша знімальна група.

Повірити у справжнє диво, зануритися у казку та відчути атмосферу зимового свята – таку можливість напередодні Нового року та Різдва дарує полтавцям Художній салон.

/Людмила Солодкова, директор Полтавського Художнього салону
Наближаються такі чудові, казкові свята – Новий рік та Різдво Христове, і сьогодні ми відкриваємо найромантичнішу, найчарівнішу виставку року, яка так і називається – «Різдвяний салон»/

Традиційна Різдвяна виставка об'єднала у Художньому салоні картини молодих художників та полотна знаних митців Полтавщини. Один із них – Віктор Трохимець-Милютін, якого називають старійшиною серед місцевих майстрів пензля. Щороку його картини експонуються на цій виставці. Найважливіше у таких зимових пейзажах, говорить, – передати настрій.

/Віктор Трохимець-Милютін, член Національної спілки художників України
Найголовніше – це душу вкласти. Подивіться на мою картину, там не дуже багато праці відчувається, а настрій є. І сніжок сипе, завірюха/

Вцілому на виставці представлені різножанрові полотна, виконані у найрізноманітніших техніках. Це і пейзажі засніженої Полтави, і сюжетні картини, і твори на тему Різдва Христового.

/Ольга Орлова, викладач ПНПУ імені В.Короленка
Мабуть, у кожного з нас є свій набір різдвяних, зимових, святкових образів. Традиційні, може в кого художні, літературні, мистецькі, але коли потрапляєш у салон, де бачиш наших художників, картини наших художників, розумієш, що це дійсно висока творчість/

На відкритті Різдвяного салону також презентували листівки та подарунки від полтавських митців бійцям АТО, які передадуть на Схід. Сама ж експозиція у Художньому салоні діятиме упродовж усіх новорічних свят.

Стрічка новин