Символ 2015 року – дерев'яна коза чи вівця

Символ 2015 року – дерев'яна коза чи вівця. Вона буде синього або зеленого кольору. Він асоціюється з ясним небом і з синім спокійним морем, а це означає, що на всіх нас чекає щастя, спокій і, звичайно ж, любов. Про особливості року наступаючого дивіться у наступному сюжеті.

Стихія наступного року – дерево. Тому і символ 2015 року – дерев’яна Коза чи Вівця. Така плутанина вийшла з тваринами через те, що у Китаї символом є – Коза, а в Японії – Вівця. Займаючись прикрасою святкового столу, основну увагу необхідно приділити свіжій зелені, а також поставити дерев’яний посуд, адже саме він має стати гідною прикрасою. Вівця у натупному році принесе багато веселощів. Але через свою любов до розваг може таїти в собі і непередбачені витрати. Відтак, якщо розважатися занадто багато, то грошей може в підсумку не вистачити, тому фахівці радять занадто не піддаватися наступним спокусам.

/Ірина Нікітіна, завідуюча станцією №1 екстренної медичної допомоги м.Полтави
Щоб не було зловживань ні солодощами, ні гострою їжею, ні алкогольними напоями. Щоб все було в міру, і тоді все буде добре, і у нашої служби буде менше роботи, і буде здоров'я у всіх наших громадян нашого міста/

Вівця – домашня тварина. Тому астрологи радять зустрічати 2015 рік вдома, з рідними і близькими. Крім цього, наступний рік для сімейних людей буде дуже вдалим у всіх сферах життя.

Стрічка новин