У Галереї мистецтв відбувся новорічний ранок для полтавської малечі

У Галереї мистецтв відбувся новорічний ранок для полтавської малечі. Влаштувала його громадська організація «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби. Кожен із присутніх на святі отримав порцію позитивних емоцій та, звичайно, подарунки від Діда Мороза.

Щороку «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби напередодні Нового року дарує полтавській малечі свято. Цього разу, попри складну ситуацію в країні, вирішили не змінювати традиціям.

/Віра Кальник, голова ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби
Він, мабуть, для всіх не зовсім був простим цей рік, тому що не така проста ситуація в державі. Але ми намагаємося справлятися з ситуацією, і щоб дітки цього не відчували/

Більше 120 дітей поринули у казку разом із Дідом Морозом та Снігуронькою. Маленькі принцеси, пірати, лисички, вовчики та інші персонажі водили хороводи біля новорічної ялинки, брали участь у веселих конкурсах.

/Віра Кальник, голова ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби
Діткам дамо можливість повеселитися, пограти, по-справжньому зустріти Новий рік і отримати багато подарунків/

Батьки дітей говорять: малеча завжди радіє таким новорічним розвагам.

/Олена Федорченко, мати
Ми завжди чекаємо, з радістю прибігаємо. Дитина вдруге на ранку, але настільки щасливий, настільки подобається. Це спілкування з дітьми, позитивні емоції/

Жодна дитина на святі не залишилася без подарунків.

Стрічка новин