Фонд "Полтавська родина" відзвітувався про допомогу бійцям АТО

З миру по нитці - бійцям бронежилет. Понад мільйон гривень за 4 місяці роботи зібрав фонд Андрія Матковського "Полтавська родина" для потреби наших у АТО. Перед новим роком наглядова рада фонду підбиває підсумки і звітує - чим вдалолся допомогти. 

На рахунку фонду Андрія Матковського "Полтавська родина" - доброчинні акції, соціальні, культурні та спортивні проекти. Він існує уже 4 роки і, коли ситуація на Сході загострилася, його представники вирішили: забезпечать надійний тил нашим бійцям.
Проект "Підтримай наших" з'явився 29 серпня, після того, як Мінські переговори закінчилися нічим. Тоді було укладено договір із міським військкоматом, щоб разом втілювати проект. Андрій Матковський заявив, що бере на себе зобов'язання забезпечити бронежилетом і каскою кожного бійця із Полтави і першим поклав на банківський рахунок 107 тисяч гривень.

/Андрій Матковський, голова Фонду «Полтавська родина»
Ми вирішили створити таку акцію, взяли на себе відповідальність. Ви побачите, що це все кошти, які можна виміряти сотнями тисяч гривень, бо один комплект для військовослужбовця коштуватиме від 8 тисяч грн, плюс, якщо одяг і всі інші питання, - 10 тисяч грн./

Заможні і не дуже полтавці ініціативу підхопили. По 10 - 20 гривень крапали кошти на рахунок. Всього через спеціальний рахунок фонду "Полтавська родина" пройшло 1 мільйон 379 тисяч 993 гривні, звітує наглядова рада. До її складу входять представники Фонду, громадських організацій, рідні бійців. Звіти про витрати можна знайти у засобах масової інформації. Усе прозоро: кожен вкладник має змогу прослідкувати, куди і коли витратили кошти. По мірі надходження грошей волонтери Фонду закуповували не лише бронежилети та каски, а й одяг та обмундирування для військових. За звітом наглядової ради всього куплено 165 бронежилетів, 100 касок, 617 бушлатів, 539 комплектів форми, 440 комплектів термобілизни, 353 пари берців, 44 термосветри, 26 рюкзаків, сорочок НАТО "Сахара" 10 штук, 10 штук валянок, КТ розвідника - 6 штук та 3 розгрузки.
Офіс благодійного фонду став добре знайомим і військовим, і їхнім родичам. Недаремно кажуть: біда зближує.

Стрічка новин