АМКУ оштрафував КП "ЖЕО №2" на майже на 70 тисяч гривень

200 заяв від фізичних та юридичних осіб і правоохоронних органів цього року отримало територіальне управління Антимонопольного комітету. В результаті роботи цієї структури до державного бюджету сплачено штрафів на 1 мільярд 600 мільйонів гривень.

За зловживання монопольним домінуючим становищем, розповідає голова Полтавського тервідділення Антимонопольного комітету України Володимир Оніщенко, цього року припинено понад півсотні порушень. Зокрема на майже 70 тисяч гривень оштрафували комунальне підприємство "ЖЕО №2" Полтавської міської ради. Останнє, як балансоутримувач ліфтів, пояснює фахівець, не виконало свої обов'язки, визначені нормативно-правовими актами щодо забезпечення замовлення та організації проведення експертного обстеження ліфтів. Це призвело до зупинки 125 ліфтів у Полтаві.

/Володимир Оніщенко, голова Полтавського територіального відділення АМКУ
Він не звертався з пропозицією і проханням про виділення коштів на проведення таких робіт. Безумовно це потягло за собою зупинку ліфтів, а саме головне: така бездіяльність може призвести до більш негативних наслідків - смерті людини в тому ліфті./

Також адміністративна колегія АМКУ, зазначає Володимир Оніщенко, порушила декілька справ проти Управління капітального будівництва виконавчого комітету Полтавської міської ради за ознаками зловживання монопольним становищем на ринку послуг будівництва соціального житла. Один із таких проблемних будинків - багатоповерхівка по вулиці Героїв Сталінграда, 8А.

/Володимир Оніщенко, голова Полтавського територіального відділення АМКУ
Він єдиний, хто діє на ринку соціального житла. У нас є документально доведені факти, що частина коштів інвесторів будинку по Сталінграда, 8А пішло на інші два будинки, які не будуються./

Ряд справ, говорить Володимир Оніщенко, порушено було у зв'язку з діями ПАТ "Полтаваобленерго". Сума встановленої та відшкодованої шкоди споживачу склала понад 300 мільйонів гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію