Студенти ПУЕТ взяли участь у міжфакультетному квесті "Єдність командного духу"

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі взяли участь у міжфакультетному квесті "Єдність командного духу". Його мета, говорять у виші, - згуртувати студентську молодь, дати можливість реалізувати творчі та оргаізаційні здібності. За перебігом квесту спостерігала і наша знімальна група.

Студенти п'ятьох факультетів Полтавського університету економіки і торгівлі зійшлися у змаганні за звання найспритніших, найкмітливіших та розумних. Визначав кращу з кращих команд інтелектуально-спортивний квест.

/Світлана Нестуля, куратор студентського клубу «Лідер»
Студенти провчились півроку. Вони об'єдналися, вони відкрили в собі нові потенційні можливості і от сьогодні є така можливість їм поспілкуватися, продемонструвати свою єдність, свої інтелектуальні здібності./

Ініціаторами проведення цього квесту виступили Рада студентів, аспірантів та докторантів ПУЕТ, а також студентський клуб "Лідер". Організатори підготували для учасників різнопланові завдання. Впоратися з ними, говорять, студентам допоможуть як загальна ерудиція, так і знання, здобуті протягом навчання в університеті.

/Тарас Кравець, організатор міжфакультетного квесту
Якщо вони зуміють знайти застосування своїх знань у цих завданнях, вони їх використають, якщо ні - вони використають загальне мислення./

В останні хвилини перед стартом квесту в учасників - позитивний настрій та віра у перемогу своєї команди.

/Аліна Стіфарова, сутдентка ПУЕТ, учасниця міжфакультетного квесту
Наша команда - best of the best! Ми сподіваємося на перемогу, адже наш факультет найкращий, найспортивніший, найінтелектуальніший. Все буде класно!/

Ведучі дають відмашку про старт - і учасники стрімголов вирушають на дистанцію. За задумом організаторів, вони мають подолати кілька етапів. Із навчального корпусу до гуртожитків, звідти - у спорткомплекс. Там на учасників чекають спортивні випробування.

/Фрагмент спортивних змагань/

За кожний із пройдених етапів студенти отримують залікові бали, які у підсумку і визначать переможців.

/Віталій Катунін, голова Ради студентів, аспірантів та докторантів ПУЕТ
Я впевнений, що потрібно проводити багато заходів у позанавчальний час для студентів і квест - це один із альтернатив для дозвілля студентів. Він зміцнює команду всередині факультету, а сильна Студентська рада факультету є сильною командою Студентською радою університету./

Підбивали підсумки змагання за спільним столом. Тут же учасники квесту ділилися першими враженнями від нього.

/- Мені дуже сподобалося насправді. Найцікавіше і незвичайне було бігти у гуртожиток, там виконувати завдання, потім знову повертатися сюди, бігати по поверхах, шукати коробочки.
- Сподобалося нам цей квест проходити. Важко не було. Крім того, як коробочки у темряві шукати. Але решта - питання з географії, все було нормально, нічого складного не було.
- У принципі, все не так вже складно. Але іноді ми "губилися". Команда перший раз, а так в принципі все нормально./

За результатами квесту цього дня кращою стала команда іноземних студентів. Почесне друге і третє місця посіли відповідно факультет харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та факультет товарознавства, торгівлі і маркетингу. Усі переможці та учасники отримали сертифікати та солодкі подарунки. Не обійшлося на урочистому підведенні результатів без головного чарівника новорічних свят - Діда Мороза. Разом зі Снігуронькою він привітав переможців квесту та всім присутнім додав святкового настрою.

Стрічка новин