Більше трьох тисяч міліціонерів Полтавщини побували в зоні АТО

У зоні проведення бойових дій вже побувало більше трьох тисяч міліціонерів Полтавщини, багато хто - по кілька разів. У Донецькій та Луганській областях правоохоронці несуть службу на блокпостах та забезпечують громадський порядок. Це, зокрема, бійці батальйону "Полтава", серед яких, як виявилось, є жінка.  Більше про це - у наступному сюжеті. 

Міліціонери області, які побували у гарячих точках на Сході України зізнаються: важко перенесли віддаленість від рідних, адже не бачили їх кілька тижнів. Туга за дітьми відчувається особливо гостро, коли спецпризначенець - жінка.

/повернулася із зони проведення бойових дій
- Спочатку на душі було так тривожно, а на 2-3 день чоловіки запитують мене: "Як ви?". Кажу: "Нормально, дякую, хлопці, що ви в мене є, за вашу підтримку". Вони ж бачать, що я не вішаю носа, я підтримую їх, а вони - мене./

Ось як міліціонери розповідають про те, що спонукало їх ризикувати найціннішим - життям.

/повернувся із зони проведення бойових дій
- Громадський, обов'язок, патріотизм віддав нашій державі Україні./

/повернувся із зони проведення бойових дій
- Це наш обов'язок захищати державу, в якій ми живемо, захищати права наших громадян, мир над Україною./

На Сході України правоохоронці несуть службу на блокпостах та забезпечують правопорядок.

/Леонід Бобрицький, заступник начальника УМВС Полтавщини
Вцілому, співробітники міліції перебувають терміном 30 діб. Всі ті, хто перебувають у зоні АТО і виконують обов'язки по захисту нашої держави, їм буде присвоєне звання учасників бойових дій./

У зоні проведення бойових дій вже побувало понад 3 тисячі правоохоронців Полтавщини, частина з них - спецпризначенці батальйону Полтава.

Стрічка новин