Театр імені Гоголя після ремонту відкрив свої двері для полтавців

Музично-драматичний театр імені Миколи Гоголя після ремонту відкрив свої двері для полтавців. В новорічні свята у подарунок полтавській малечі його актори презентували нову виставу. "Новорічні пригоди Маші і Віті" - мюзикл з динамічним та захоплюючим сюжетом, музичними номерами та танцювальними композиціями. Побувала на прем'єрі і наша знімальна група.

Напередодні Нового року усі діти мріють про подарунки.

/
- Про Русалоньку.
- Собачку.
- Кицю./

Свій подарунок для малечі підготували і у Полтавському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя. Історію про "Новорічні пригоди Маші і Віті" на сцені втілив режисер-постановник Владислав Шевченко.

/Владислав Шевченко, режисер-постановник мюзиклу «Новорічні пригоди Маші і Віті»
У цьому році ми вирішили створити повноцінний мюзикл, створити музичну казку, у якій буде 22 музичні номера, динамічних, з балетом, з великою декорацією, де зайнята майже вся трупа театру, в супроводі оркестру./

Проте спочатку - традиційні розваги біля новорічної зеленої красуні. В основу цієї інтермедії лягла казка "Семеро козенят". Разом із її героями діти брали участь у різноманітних веселих конкурсах. А у глядацькій залі слідом за Машею та Вітєю вони поринули у казковий світ, де добрим чарівникам протистоять Баба Яга, Кощій та Кіт Матвій.

/ Владислав Шевченко, режисер-постановник мюзиклу «Новорічні пригоди Маші і Віті»
Старше покоління, яке приведе малюків до зали, згадає ту казку зі свого дитинства, і може вдасться на 3-5 хвилин у своє дитинство зануритися і згадати, як все було чудово. А дітям буде цікаво спостерігати за тими перепетіями, які відбуваються на сценічному майданчику./

Мюзикл "Новорічні пригоди Маші і Віті"- вистава про добро, дружбу, взаємодопомогу. А ще, говорять гоголівці, переглянувши його, у кожного має з'явитися віра у диво.

Стрічка новин