В "Центрі здорової молоді" пройшов День відкритих дверей

До міжнародної громадської організації "Центр здорової молоді" напередодні завітали гості. У приміщенні реабілітаційного центру пройшов день відкритих дверей. На захід запросили представників міської влади, міліції, наркодиспансеру та інших фахівців. 

Міжнародна громадська організація „Центр здорової молоді” функціонує на теренах України вже більше 10 років. Основний напрям діяльності, говорить керівник полтавського осередку - допомога нарко- та алкозалежним людям.

/Артем Сірих, координатор МГО "Центр здорової молоді" (Полтава)
Наша програма передбачає рік проходження реабілітації. Тобто півроку реабілітація і півроку – це процес ресоціалізації. Людина знаходиться в соціумі, вчиться правильно розпоряджатися своїми фінансами і вчиться жити заново./

Своїми ідеями та результатами роботи, розповідають члени організації, вони готові поділитися з органами влади, міліції та громадськістю. Головне - досягти спільної мети - зменшити число наркозалежних людей.

/Сергій Шолом, член МГО "Центр здорової молоді"
Ми готові надавати свої сили, своїх співробітників віддавати на чергування, волонтерити в аптеках, задіювати їх в притонах, щоб все це було виявлено./

Тільки „за” і представники міської влади, оскільки взаємодія „Центру здорової молоді” та чиновників важлива у реалізації профілактичної роботи.

/Анатолій Павленко, начальник відділу реалізації молодіжної політики Полтавського МВК
Ми сьогодні виокремили окремий напрями і вектори руху нашої взаємодії і вбачаємо за необхідність і важливість проведення пропагандистської роботи задля уникнення негативних явищ в подальшому./

Позитивно ідею виходу на новий рівень оцінили і медики.

/ Дмитро Храмов, старший психолог Полтавського обласного наркодиспансеру
Це новий сегмент в області в системі роботи з людьми залежними і напевно він займе свою необхідну нішу./

Щорічно в Україні тільки від наркоманії помирає близько 120 тисяч осіб. Середній вік яких становить 20-25 років. Загалом на Україні працює 25 центрів реабілітації, в яких на сьогоднішній день близько 500 людей має можливість залишатися тверезими і соціально орієнтованими людьми.

Стрічка новин