У Полтаві відбувся зимовий Кубок КВН

У Полтаві відбувся зимовий Кубок КВН у якому взяло участь 17 команд із 12 міст, зокрема, з Полтави, Кременчука, Києва, Харкова та Донецька. Кмітливі та винахідливі змагалися за головний приз і символ КВН - "Пінгвіна у золотому". Кому він дістався - дізнаєтеся з сюжету. 

На участь у зимовому Кубку КВН, який відбувся у Полтаві цими днями, надійшли заявки від 45 команд із 22 міст України. Проте потрапити до складу учасників пощастило лише 17-м командам із 12-х міст.

/Олександр Крачко, президент Першої Полтавської ліги КВН
У нас цей 2014-й рік експериментальний, у нас з'явилось два кубка - літній і зимовий. Це той період, коли глядач хоче потрапити на гру і жодних турнірних змагань не передбачається, це про літо і кінець грудня, тож ми придумали, як забезпечити гумором нашого улюбленого глядача, вигадали ці кубки./

Полтаву представляли одразу кілька команд-учасниць.

/Олександра Шацька, представник команди КВН (ПУЕТ)
Ми спілкуємось, веселимось, показуємо це на сцені. Передаємо всім настрій, самі сміємось, ми відпочиваємо і зал відпочиває./

Дехто із веселих та кмітливих не припиняв жартувати і під час інтерв'ю.

/команда КВН (Донецьк)
- Це ваш повний склад?
- Не всі доїхали.
- Я просто не цікавлюсь командою, я не знаю. Ми сьогодні в чорному, ми худнемо, це робить риси обличчя більш витонченими.
/

Окрім гравців із Кременчука, Харкова, Києва, Донецька та інших міст України, у зимовому кубку КВН взяли участь і кмітливі та винахідливі з Польщі.

/команда КВН (Польща)
- Ми спочатку хотіли податися в хімію, а потім - в реп, але якось не зрослось. Але містечко у нас не велике, тож або на завод іти, або в КВН.
- А ще у вас крутий мікрофон! Дайте доторкнутися!/

Команди боролися за головний приз - пінгвіна у золотому. Він дістався гравцям із Харкова, 2-ге місце, тобто пінгвіна у світлому отримали кмітливі та винахідливі із Прилук, а от 3-тю сходинку посіла команда Полтавської Аграрної академії, забравши із собою пінгвіна у чорному.

Стрічка новин