Здійснити бажання малечі може кожен полтавець

Напередодні Нового року стати чарівником та творити дива може кожен, запевняють координатори проекту "Ялинка янголів". Здійснювати бажання дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, малечі з особливимим потребами мають змогу усі охочі полтавці. Чи активно мешканці міста долучаються до цього проекту - дізнавалася Крістіна Брігіда.

Юлія Бєляй довго не вагалася, коли обирала янгола з ялинки.

/Юлія Бєляй, долучилася до проекту
Дівчинка Машенька, 3 роки. Мені більше за все тішить те, що діти бажають не тільки іграшки, а й книжки. Тут (показує янгола) є лялька, книжка, гуаш та коляска. Будемо максимально намагатися їх здійснити.
/

Від початку грудня щосуботи і неділі у ТРЦ «Київ» діє Ялинка янголів. Кожен може долучитися до проекту та здійснити дитячу мрію. Приміряти на себе роль справжнього чарівника, говорять волонтери, виявляють бажання чимало полтавців.

/Ганна Крутикова, волонтер благодійного проекту «Ялинка янголів»
Зазвичай приходять люди, які вже знають про нашу акцію. Я не сподівалася, коли долучалася до проекту, що буде така цікавість до проекту та ми зможемо роздати багато янголяток за день. Зазвичай, це буває до 50 янголів за зміну.
/

Протягом кількох вихідних волонтерам вдалося роздати 250 янголят. Кожен із цих паперових символів має свій номер. Завдяки ньому придбаний подарунок отримає саме та дитина, яка про нього мріяла. У пріоритеті малечі, звичайно, - іграшки.

/Наталія Шамота, координатор благодійного проекту «Ялинка янголів»
Це ляльки, машинки, канцтовари, але є популярні товари, які діти хочуть отримати. Колись це були Бебі-борн, пупси, потім це були ляльки «Монстер-хай». У цьому році популярні Барбі, які вагітні, ляльки Маші, які можуть співати, балакати.
/

Одні полтавці підходять до Ялинки янголів, щоб отримати замовлення від дітей, інші - вже приносять мрії малечі, втілені в реальність. Андрій Стрибко зі своєю родиною не один рік бере участь у цьому проекті. Нині, говорить, вдалося здійснити мрії чотирьох дітей.

/Андрій Стрибко, долучився до проекту
Ми вважаємо, що діти – це незахищена верства населення, яким дійсно необхідна допомога, а в такий скрутний час - тим більше. /

Долучилася до благодійної справи і чотирирічна донька Андрія Анастасія.

/Андрій Стрибко, долучився до проекту
Ми своїй дитині з самого малечку, з дитинства розповідаємо, для чого це робиться, кому ці подарунки, щоб вона розуміла, розвивала в собі навики людяності./

Кожен із подарунків неодмінно надійде до свого адресата, запевняють організатори. Деякі діти отримають їх напередодні Новго року, вихованці інтернатів - після зимових канікул.

Стрічка новин