У Полтаві триватимуть перебої в електропостачанні

Сотні полтавців сьогодні звернулися до приймальні народного депутата Сергія Капліна. Людей цікавило одне: коли поновлять електропостачання?

/Олександр Шамота, депутат Полтавської обласної ради
Я звертаюся до "Полтаваобленерго", до його керівництва: повинен бути чіткий план вимкнення електроенергії, щоб люди у кожному домі знали коли відімкнуть і наскільки. Вийдіть на всі телеканали, інтернет- і друковані видання, щоб люди зрозуміли, коли і як буде відімкнене світло. Сергій Каплін запропонував законопроект про заборону відключення світла. Думаю, що найближчим часом він буде прийнятий./

Енергосистему в Україні так само розвантажували 15 років тому, кажуть в "Обленерго". Нині вирішують питання упорядкування тривалості аварійних відключень та попередження про це. З 19 грудня, запевнили енергетики, споживачів почали відключати від світла за утвердженими графіками.

/Олег Романчук, директор зі збуту електричної та теплової енергії ВАТ "Полтаваобленерго"
Починаючи з сьогоднішнього дня, відключення не будуть тривати більше 2 годин поспіль. Це не означає, що ті чи інші вулиці, міста, райони відключатимуть всього на 2 години за добу. Це означає, що буде певна черговість. Треба готуватись до того, що загалом відключення будуть відбуватись кожен день, а ми будем встановлювати черговість для районів області./

Відбуватимуться відімкнення з 8 ранку до 23 вечора. Графіки обіцяють розмістити на офіційному сайті "Обленерго" та у місцевих ЗМІ до середи 24 грудня. Якщо у вас відключили світло на більш ніж 2 години - споживачів просять повідомляти на гарячі лінії "Обленерго". Сьогоднішній випуск новин команда Студії "Місто" теж готувала в екстримальних умовах, у прямому значенні слова - при свічках.

Інна Безугла, Марина Молька

Стрічка новин