На підприємстві "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" визначили переможців щорічного конкурсу дитячих малюнків

На підприємстві "Полтаватеплоенерго" визначили переможців щорічного конкурсу дитячих малюнків. Близько 80 дітей та онуків працівників останнього подали свої роботи для участі в ньому. Цього року юні художники створювали патріотичні малюнки на тему "Моя Україна - єдина країна".

Жовто-сині прапори, вишиванки, мапи України - все це і не тільки знайшло відображення на дитячих малюнках. Близько трьох місяців тому на підприємстві "Полтаватеплоенерго" оголосили конкурс під назвою "Моя Україна - єдина країна". До поставленого завдання, відзначають його організатори, діти підійшли дуже творчо.

/- Я малювала Україну. Хлопчика і дівчинку, які показують, що вони дуже люблять Україну.
- Я малювала, як квіточка сидить з грибочком. Квіточка була українка, а грибочок був українцем. Там було поле, сонечо, стрічки гарні а квіточці.
- Українці і Україну.
- Тато, мама, я./

Попри свій юний вік маленькі художники надзвичайно пройнялися окресленою темою, тож журі конкурсу було досить важко обрати з-поміж їхніх робіт кращі з кращих.

/ Тетяна Бібікова, голова профспілкового комітету ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
Ця тема на сьогоднішній день дуже болюча, дуже актуальна. Але діти повністю впоралися з даним завданням, підійшли толерантно, виважено, у малюнках відкрита тема, видно, що діти ростуть справжніми патріотами своєї батьківщини, дуже люблять Україну./

Підбиття підсумків конкурсу дитячих малюнків на підприємстві "Полтаватеплоенерго" співпало з відзначенням Дня Святого Миколая. Тому не обійшлося без традиційних розваг біля ялинки, веселих естафет зі Снігуронькою та, звичайно, подарунків.

/Єлизавета Окружко, інженер виробничої служби ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
Діти полюбляють свята. І це буде чудовою нагодою порадіти святу. Тим паче, що сьогодні День Святого Миколая і я думаю, що це подвійне свято для діточок. Наше підприємство опікується дітками і проводить по можливості такі свята для дітей./

А всі малюнки, які взяли участь у конкурсі, говорять організатори, невдовзі вирушать до наших військових піднімати їхній бойовий дух.

Стрічка новин