45 юних художників стали переможцями та лауреатами конкурсу образотворчого мистецтва "Тобі мій захисник України"

В Галереї мистецтв знайшли своїх володарів подарунки та призи конкурсу образотворчого мистецтва "Тобі мій захисник України". Його переможцями та лауреатами стали 45 юних художників. На урочисту церемонію підбиття підсумків цього конкурсу завітала і наша знімальна група.

Багато років поспіль "Фонд захисту і підтримки талановитих дітей ім.А.Кукоби восени влаштовує у Полтаві конкурс образотворчого мистецтва. Проте цього разу як ніколи малюнки, подані на нього, були сповнені глибоким змістом та патріотичним духом. Мета конкурсу під назвою "Тобі мій захисник України", говорять організатори, - підтримка Збройних Сил України, любов до Батьківщини, пропагування у дитячому середовищі славних традицій Української Армії. 45 кращих з кращих малюнків членам журі довелося обирати серед 150 робіт. Нині - переможці та лауреати отримують заслужені винагороди.

/Віра Кальник, голова ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби
Дітки всі отримують дипломи, отримують грошові премії, подарунки. І я думаю, що це буде у них стимулом, щоб далі брати участь у наших конкурсах./

Ці дитячі роботи, розповідають організатори, матимуть одну важливу почесну місію. Представники "Полтавського батальйону небайдужих" передадуть їх українським захисникам на Сході.

/Анатолій Лобач, директор ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби
Це те, що їх підтримує, що є для них психологічною і духовною підтримкою. Бо дитячий малюнок заспокоює серце, приносить справжню радість, адже дитина робить його широ, відверто, так, як вона думає, як вона живе./

А ще малюнки-переможці традиційно прикрасили настінний календар на наступний 2015 рік.

Стрічка новин