Стратегію розвитку Полтавської області до 2020 року спланують в 2015-му

Стратегію розвитку Полтавської області - відклали. У понеділок під час засідання бюджетної комісії депутати вирішили не розглядати цей документ і не підтримувати його  винесення на сесію обласної ради. Як Полтавщина буде розвиватись до 2020 року - запропонували спланувати тоді, коли стане відомим фінансування регіону наступного року.

Цього літа обласні депутати вирішили відремонтувати 18 шкіл у Полтавській області, внісши зміни до програми розвитку освітньої галузі. Розрахували, що на всі роботи потрібно більше 4 мільйонів. У відібраних закладах запланували відремонтувати капітально дахи.

/Сергій Шевчук, директор Департаменту освіти Полтавської ОДА
За інфоормацією управління капітального будівництва, будівельні роботи з капремонту покрівель завершені в повному обсязі у 17 загальноосвітніх закладах із 18. І не розпочато взагалі капітального ремонту покрівлі Великосорочинської ЗОШ Миргородського району./

Але райдержадміністрація відмовилася співфінансувати ремонт закладу, тому виділені областю кошти так і не були освоєні, звітував начальник департаменту освіти під час роботи комісії з питань бюджету.
Очільник департаменту освіти порушив клопотання перед депутатами обласної ради щодо повного звільнення батьків від плати за перебування дітей у державних і комунальних інтернатних навчальних закладах.

/ Сергій Шевчук, директор Департаменту освіти Полтавської ОДА
До списку батьків, яких пропонується звільнити від плати, увійшли ті верстви населення, які потребують соціальної уваги, матеріальної допомоги, але не можуть бути звільнені від плати положенням, який передбачає законодавець./

Річна плата в середньому складає 2 тисячі гривень. Таке звернення депутати підтримали, але питання вирішили розглянути не на наступній сесії, а на бюджетній, що має відбутись у січні. Тоді ж обранці запропонували переглянути і Стратегію розвитку Полтавщини до 2020 року. Адже поки що немає відомостей про бюджет і області, і держави на наступний рік.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію