В технічному університеті зміцнювали зв'язки між освітою і наукою

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася сьома науково-практична конференція, присвячена зміцненню зв'язків між освітою і наукою. Окрім вчених вишу, у заході взяли участь академіки Національної академії наук України та члени МАН. Відкриття конференції відбулося в день заснування інституту шляхетних дівчат, на базі якого функціонує ВУЗ. 

«Актуальні проблеми розвитку академічної та університетської науки» – тема науково-практичної конференції, яку Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка провів спільно з Національною академією наук України.

/Станіслав Довгий, президент МАН України
Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє, поки є такі навчальні заклади, наукові установи, які плекають таланти, підтримують їх. На жаль, багато цих талантів ми уже втратили і не маємо права морального втрачати їх надалі. Наше майбутнє – наші діти/

Конференція відбулася вже всьоме. Цього разу окрім вчених вишу та академіків Національної академії наук Ураїни в ній взяли участь члени МАН.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка
Сьогодні університет, співпрацюючи з Національною академією наук, має свої здобутки. Так тільки цього року було захищено 32 кандидатські дисертації, 4 докторські десертації. Здійснюється спільна наукова діяльність з академіками НАН. Це проявляється у публікаціях в міжнародних фахових виданнях/

Загалом за період такого партнерства семеро вчених університету стали лауреатами Державної премії у галузі науки і техніки, це – не рахуючи досягнень молоді. В планах МАН – заснування премії імені Юрія Кондратюка для студентів та молодих науковців.

/Антон Наумовець, віце-президент НАН України
Поряд з тим, що Уряд повинен підтримувати розвиток науки, ще дуже важлива підтримка бізнесу, який відповідає за економічну підтримку всіх: великих, середніх, малих структур. Аби створити для них такі умови, коли буде вигідно впроваджувати інновації/

Інтелект, наголошували на конференції, – найбільш дорогоцінний капітал держави. Головне, щоб талановиті спеціалісти не виїздили закордон, а залишалися на Батьківщині.

Стрічка новин