КП «Полтававодоканал» відключає боржників від водопостачання

Комунальне підприємство «Полтававодоканал» відключає боржників від мережі водопостачання. Це вимушена міра, адже споживачі заборгували організації майже 20 мільйонів грн. Сьогодні спеціальна бригада побувала на вулиці Тємірязєва та провулку Абрикосовому, де провела відповідні роботи, після яких вода до осель боржників більше не надходить. Як усе було – бачили наші кореспонденти.

Борги декого з полтавців перед «Полтававодоканалом» сягають кількох тисяч, а в окремих випадках – кількох десятків тисяч гривень. Згідно з договором, підприємство має право віключати споживачів від мережі водопостачання, якщо вони не сплачували за воду упродовж попередніх 3 місяців. Це, говорять комунальники, крайня міра, але численні попередження на боржників не діють. Цього разу воду відключили одразу за кількома адресами, зокрема по вулиці Тємірязєва.

/Анатолій Бондаренко, інженер абонентського відділу КП «Полтававодоканал»
Щоб відновити послуги водопостачання, потрібно сплатити в повному обсязі суму заборгованості та сплатити за підключення згідно з калькуляцією, яку складають наші працівники/

Щоб знову підключитися до мережі водопостачання, потрібно в середньому заплатити 280 грн., це не рахуючи витрат на матеріали. Найвідповідальніші споживачі, говорять комунальники, – пенсіонери.

/Варвара Сидорівна, пенсіонерка
- Я ніколи нікому нічого не винна. Ні за газ, ні за світло, ні за воду.
- Так легше морально?
- Аякже! Отримала пенсію, віднесла і спокійна/

На сьогодні борги населення перед «Полтававодоканалом» сягнули майже 20-ти мільйонів грн. і погашати їх більшість споживачів не поспішає.

/Анатолій Бондаренко, інженер абонентського відділу КП «Полтававодоканал»
Шановні абоненти «Полтававодоканалу», сплачуйте за послуги водопостачання і водовідведення, не призводьте до того, щоб ми самі приїжджали до вас/

Нині, наприкінці року, саме час нагадати: якщо маєте борги за водопостачання, погасіть їх, інакше наступного дня бригада «Полтававодоканалу» відключить воду вам. Зустрічати з боргами новий рік – погана прикмета.

Стрічка новин