Полтавець купив велосипед для хлопчика, який живе у зоні АТО

Полтавець купив велосипед для хлопчика, який живе у зоні АТО. У четвер зі Свято-Успенського собору відправилася чергова гуманітарна допомога на Схід України. Крім теплих речей та продуктів харчування для бійців, волонтери цього разу повезли давно омріяні подарунки для двох дітей, яких називають сином та донькою блок-посту.

У Свято-Успенському соборі нелюдно і майже тихо о 4 годині вечора робочого дня. При вході стоїть автівка з немалою партією тушонки. Її привезли від кур'єрської служби. Робочих рук нема, тож допомагаємо розвантажувати разом з колегами. У храмі стоять саморобні буржуйки, картопля, коробки та мішки із теплими речами. Нарешті з'являється Наталія Святцева. Вона керує завантаженням уже котрої партії допомоги нашим хлопцям на Схід.

/В КАДРІ: « – Всі абсолютно валянки. – Грузимо? –Так, Михайло Олександрович, треба усе те, що пов'язане з валянками, зараз я буду виносити вантаж – це спецзамовлення, його треба десь в одне місце»/

Щойно повернулися – і знову в дорогу. Цієї суботи 4 команди-автобуси від Полтавського Батальйону Небайдужих були у різних напрямках на Сході з вітаннями до Дня Збройних сил. У четвер збираються під Донецьк. Везуть усе те, що в соборі назбирали небайдужі полтавці: від продуктів харчування до одягу, ковдр і речей особистого захисту до подарунків.

/Наталія Святцева, волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих
Ми їх називаємо син блокпоста та донька блокпоста. Тим дітям, які навіть не знають і не очікують, що вони отримають просто шалені прекрасні подарунки від полтавців небайдужих. Що Макс отримає велосипед. Знайшлася людина, яка йому купила. А один із блок-постів під Донецьком неподалік аеропорту отримає довгоочікуваний надзвичайно важливий подарунок від працівників ОДТРК «Лтава» – це генератор/

Він допоможе триматися на зв'язку і заряджати автомобілі. Усе пакують в авто.

/В КАДРІ: «Картоплю і все – отак доверху все засипайте»/

Дуже необхідні зараз бійцям продукти харчування швидкого приготування, згущене молоко, чай, тушонка, дуже просять хлопці каву. Також ватні штани, ковдри, спальники чи кошти.

/Наталія Святцева, волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих
Будь-ласка, гроші, бо ми можемо вдвічі-втричі дешевше закупити термобілизну військову, якісну. Купляємо за гроші, які жертвують полтавці, і рації, прилади нічного бачення, оптику, тепловізори, дальноміри. Все, що треба. Медикаменти/

Зокрема – кровоспинні, знеболюючі, протизапальні, антибіотики широкого спектру, які потрібні у великій кількості. А ще просять прапори – невеликі, бо стяги на бронетехніці порвалися. І ключі, щоб ремонтувати техніку. Вже почали збирати у соборі новорічні іграшки, бо дізналися, що солдати на передовій також хочуть ялинки і трішки новорічного настрою.

Стрічка новин