В період холодів дикі тварини не залишаться голодними

В період холодів дикі тварини не залишаться голодними. Із початком зими лісівники Полтавщини розпочали активне підгодовування тварин. Що полюбляють чотириногі та хто живе у місцевих лісах – дізнавалися наші кореспонденти.

Ось ці дикі кабани живуть в лісах Диканського лісомисливського господарства. Щоб зима була не такою суворою, звірів підгодовують представники єгерської служби. Для кабанів та інших тварин влаштовані спеціальні підгодівельні майданчики. Тут годівниці як для дорослих звірів, так і для малих. Найбільше диким тваринам смакує сіно та кукурудза. А ще лісівники обов'язково поряд з їжею кладуть сіль. Адже в природі звірям практично ніде поповнити ці запаси. На зиму лісівники цього господарства заготовляють близько 10 тон сіна та на власних полях вирощують кукурудзу та топінамбур.

/Сергій Бунін, головний мисливствознавець ДП «Диканське лісомисливське господарство»
Єгерська служба щодня ходить перевіряти наявність кормів, сіна. Тобто по мірі поїдання дикими тваринами. Дикі тварини поїли, потім ми додаємо, завозимо сіно, кукурудзу, зерновідходи/

Державна лісова охорона та єгерська служба проводять патрулювання угідь, де проживають дикі тварини. Особливо ретельно рейдують в період сезону полювання.

/Лілія Гнатенко, прес-секретар Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства
Розпочато сезон полювання на хутряного звіра, який триватиме з 1 листопада до кінця січня. З початку року виявлено 75 правопорушень, складено відповідні протоколи і накладено штрафу на суму близько 11 тисяч гривень/

Проживають та підхарчовуються у місцевих лісах найчастіше кабани, олені, козулі, зайці.

Стрічка новин