Доля 130 тисяч гривень міського бюджету залишилася невирішеною

Доля 130 тисяч гривень міського бюджету залишилася невирішеною. В Октябрському районному суді міста Полтави сьогодні мало відбутися слухання справи по обвинуваченню працівників Міської шляхово-експлуатаційної дільниці у корупції. Та судове засідання перенесли. Чому – дивіться у нашому наступному сюжеті.

Закупити обладнання за рахунок міського бюджету вдвічі дорожче – це вже стало типовою схемою для недобросовісних чиновників. Полтава – не виключення. Комунальне підприємство «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця» прагнуло отримати машини для нанесення розмітки за 323 тисячі гривень, хоча їх ринкова вартість складає 180 тисяч. Справа дійшла до суду, але і йому відбутися не судилося.

/Віталій Микитенко, суддя Октябрського районного суду м.Полтава
Враховуючи неявку обвинуваченого в судове засідання суд відкладає розгляд справи на 30 грудня 2014 року на 10.15/

Обвинувачення пред'явлено шістьом особам – тендерній комісії, в складі якої – і головний інженер комунального підприємства Микола Шерстюк.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Сьогодні повинно було відбутися чергове засідання за кримінальною справою, за якою місцевий бюджет отримав збитки майже на 130 тисяч гривень по закупівлі машинки по нанесенню розмітки. КП «МШЕД» провело відповідний тендер, але закупило за завищеною ціною/

Громадськість не вдоволена таким розвитком подій. Олександр Шамота обіцяє, що доведе корупційну справу до кінця.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Я запевняю, що цю справу ми будемо особливо тримати на контролі. Збитки за цією оборудкою для КП «МШЕД» склали більше 130 тис. грн. Це – корупційна справа, і жоден з працівників, які будуть брати приклад з мера і ховатися на лікарняному, їхнім діям буде дана правова оцінка судом/

Про долю грошей, виділених з міського бюджету, та притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб ми повідомимо глядачів телеканалу «Місто» у наступних випусках «Новин».

Стрічка новин