Патріоти з усіх областей вишивали карту України

Патріоти з усіх областей вишивали карту України. Днями вона побувала і в Полтаві, де місцеві майстрині вишили прапор нашого регіону. Далі карта попрямувала до Києва. Грандіозне вишивання планують завершити на Майдані Незалежності. Цей мистецький захід приурочили до річниці революційних подій.

«Україна – разом». Під такою назвою пройшла культурно-мистецька акція, присвячена революційним подіям на Майдані. В педуніверситеті відбувся черговий етап. Полтавщина стала останнім регіоном перед столичним вишиванням. До цього вже всі області України вишили на символічній карті свої прапори.

/Валентина Титаренко, координатор акції «Україна – разом» у м.Полтава
Від нашої області долучиться надзвичайно багато осіб. Це і відомі вишивальниці, і відома майстриня всього світу Надія Вакуленко, яку знає увесь світ, гурти біля нас зібралися. З Гадяцького району доїхала до нас сьогодні/

Серед них – і вишивальниця Людмила Зубко.

/Людмила Зубко, вишивальниця
Для нас дуже велика честь, що нас запросили взяти участь у цьому дійстві, в естафеті вишивання карти України/

Майстрині з ентузіазмом поставилися до вишивання карти України.

/Катерина Остапенко, вишивальниця
Ми зараз знаходимося в такому скрутному положенні, і треба боротися за нашу Україну/

Завершиться вишивання у Києві. Полотно буде включено до виставки «Різдвяний ярмарок», яка пройде у Мистецькому арсеналі перед Новим роком. Кінцевий пункт, говорять організатори акції, – Верхована Рада. Там вишиванку планується розмістити як оберіг та нагадування про національну єдність.

Стрічка новин