Полтавські рятувальники нагадали рибалкам правила безпечної поведінки на кризі

Полтавські рятувальники нагадали рибалкам правила безпечної поведінки на кризі. Аби попередити травмування та загибель людей, надзвичайники проводять профілактичні рейди. На міцність кригу випробовували і наші кореспонденти.

Для одного пішохода безпечним вважається крига товщиною не менше 7 сантиметрів. У зв'язку з постійною морозною погодою, крижаний покрів на полтавських ставках, розповідають рятувальники, вже став безпечним для зимової риболовлі. Відтак любителі цього заняття вже взялися за вудки та розпочали сезон. Але на риболовлі, застерігають фахівці, необхідно бути максимально уважним.

/Артем Баландін, провідний фахівець Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полт. обл.
Найбільш небезпечні місця – це очерет. Там тонкий лід. Зараз 10-15 см. товщина льоду. Доволі безпечно/

На цьому ставку в мікрорайоні Сади-1, говорять рибалки, лід міцний. Тут провалюються не часто.

/Отут ні. А колись ми виїжджали на Тахтаєвку. Там раз купався. Вибачте, навіть труси були мокрі. Такого ніколи не було. Один раз за все життя було. І все/

У ході проведення рейду рятувальники застерегли рибалок щодо можливої небезпеки.

/Артем Баландін, провідний фахівець Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полт. обл.
Сьогодні нами було проведено розповсюдження пам'яток та проведено агітаційну роботу щодо небезпеки знаходження на льоду/

Фахівці радять обминати ділянки, покриті товстим шаром снігу. Під ним лід завжди тонший. Йдучи на водойму, необхідно взяти з собою палицю, щоб перевіряти міцність криги.

Стрічка новин