Полтава посідає сьоме місце в Україні за рівнем надання адміністративних послуг

Полтава посідає сьоме місце в Україні за рівнем надання адміністративних послуг. Такий висновок зробили експерти Аналітичного центру «Бюро економічних та соціальних досліджень» у результаті дослідження діяльності ЦНАПів в 14 містах нашої країни. Які позитивні та негативні риси у їхній роботі виявили аналітики, дивіться у наступному сюжеті.

Не з найвищими, але й не з найгіршими показниками Полтава впевнено тримається у середині рейтингу ефективності роботи Центрів надання адміністративних послуг. Відповідне дослідження в рамках проекту «Асоціації регіональних аналітичних центрів» проходило на теренах України протягом року. Адже, говорять експерти, спостерігається певна сезонність у наданні окремих видів послуг.

/Костянтин Донченко, експерт Аналітичного центру «Бюро економічних та соціальних досліджень»
Якщо взяти послуги з надання паспортів, по прописці, то природньо, що осінню буде більший наплив, тому що студенти прописуються в гуртожитку, і буде більше людей. Зимою їх буде менше, вони вже прописалися, і виходить, що є така певна кореляція між порою року та кількістю відвідувачів-користувачів ЦНАПу/

Роботу ЦНАПів у 13 обласних центрах та місті Кривий Ріг Дніпропетровської області перш за все перевіряли за доступністю послуг, ознайомленням громадян з ними, наявністю так званих «інформаційних» та «технологічних» карток.

/Вадим Штефан, керівник Аналітичного центру «Бюро економічних та соціальних досліджень»
В Рівному і Донецьку – це два міста, у яких люди абсолютно не знають, як надається послуга. Їм треба йти, треба щось просити, запитувати і, звичайно, від цього можуть зростати корупційні ризики. А в більшості міст повністю є відкритими в доступі і інформаційні, і технологічні картки. А Полтава знаходиться посередині: у неї є інформаційні, але немає технологічних карток/

Отримані дані свідчать: у Полтаві людина щонайменше три рази має прийти до Центрів надання адміністративних послуг, щоб вирішити свої питання. Усунути цей недолік, говорить Вадим Штефан, здатен більший доступ до інформації.

/Вадим Штефан, керівник Аналітичного центру «Бюро економічних та соціальних досліджень»
Ми так порахували, що в нас людина приходить до ЦНАПу як мінімум один раз просто так. Вона отримує інформацію про діяльність. Цю інформацію вона може отримати з мережі Інтернет. Тобто, якщо вдосконалити інформованість громадян через сайт ЦНАП, якщо люди приходитимуть вже із заповненим повним пакетом документів, не потрібно буде зайвий раз ходити/

Своє дослідження аналітики проводили шляхом надсилання інформаційних запитів до Центрів, аналізу нормативних документів, вибіркового опитування відвідувачів.

Стрічка новин