Своєрідним чудом у колишньому Радянському Союзі, щоправда – лише у сфері музики та кіно – вважали легендарного співака Володимира Висоцького

Сьогодні минає 27 років з дня смерті цього культового автора та виконавця пісень, актора. Цю постать пам'ятають і ще довго цитуватимуть та переспівуватимуть численні прихильники. Серед них – і безліч полтавців.

Володимир Висоцький знаний, перш за все, як актор. За його участю вийшло 30 художніх і телевізійних фільмів. Серед них: "Хозяин тайги",

"Плохой хороший человек" та ряд інших. Особливу популярність Висоцькому принесли дві ролі: Жиглова у стрічці "Место встречи изменить нельзя" та Дона Гуана в "Маленьких трагедиях". В 60-их з'явилися перші пісні Володимира Висоцького. Спочатку вони звучали у вузькому колі друзів, пізніше автор заспівав їх зі сцени. Нині його музичні твори - шедеври бардівської пісні.

Ще кілька років тому, говорить завідуюча відділу мистецтв обласної бібліотеки імені Котляревського Галина Вікторова, постать Володимира Висоцького замовчувалась. Сьогодні ж працівники бібліотеки уже традиційно проводять День Висоцького. Приурочений він, щоправда, даті народження митця, яку відзначають 25 січня. Серед присутніх на таких заходах, говорить пані Галина, чимало молоді. Весь час поновлюються і надходження книг. На деякі з них, зокрема "Правду смертного часу" Валерія Перевозчикова, що розповідає про останні півроку життя Висоцького, в бібліотеці іде навіть запис. Галина Вікторова переконана, що Володимир Висоцький – частина світової культури, а тому цю постать вивчати необхідно, особливо підростаючому поколінню.

Стрічка новин