У Полтаві встановили перший мобільний пункт обігріву

Перші морози далися українцям взнаки, особливо тим, хто не має власного даху над головою. На Полтавщині, зокрема і в обласному центрі, вже облаштували перші пункти обігріву, де бездомні зможуть випити чаю, поїсти і тепліше одягнутися. Торік безхатченкам дуже допомагали небайдужі полтавці, приносили теплі речі та харчі. Не відмовляться від сторонньої допомоги і цього року.

Поки що у Полтаві мобільний пункт обігріву один – по вулиці Великотирнівській, поблизу автовокзалу. Але на Полтавщині їх вже кілька, і буде ще більше, говорять в обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій.

/Роман Кириленко, начальник управління ДСНС України в Полтавській області
Сьогодні на території Полтвської області ми розмістили 5 подібних пунктів обігріву для населення. Паралельно з нами будуть працювати медична служба та служба соціальна/

У попередні роки такі пункти обігріву у Полтаві працювали одразу у кількох місцях, зокрема, і поблизу Південного вокзалу. У більшості відвідувачів приймали цілодобово, усередині наметів постійно чергували рятувальники. Тут і чаєм зігрівали, і годували, а за необхідності – і теплими речами забезпечували. Останні, до речі, приносили полтавці, як і сало та інші харчі. Не відмовляться від такої допомоги і цієї зими. Крім пунктів обігріву, в області працюватимуть соціальні патрулі, вони об'їжджатимуть місця, де можуть знаходитись люди, яким потрібне тепло.

Стрічка новин