Сьогодні пройшло друге пленарне засідання 45-ї сесії Полтавської міської ради

Сьогодні пройшло друге пленарне засідання 45-ї сесії Полтавської міської ради. На ньому розглянули понад 30 питань. Зокрема, депутати внесли зміни до програм розвитку житлово-комунального господарства, міського електротранспорту, оздоровлення та відпочинку дітей, соціального забезпечення та соціального захисту, зайнятості населення.

Фактично за всі питання, винесені на друге пленарне засідання сесії, депутати Полтавської міськради голосували більшістю голосів. Найбільш обговорюваними виявилися ті, що стосувалися демонтажу господарських будівель по вулиці Красіна та Балакіна. Депутат Олександр Шамота пропонував внести зміни до порядку денного. Та більшість народних обранців його не підтримали.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Шановні депутати, якщо будуть звільнятися вільні земельні ділянки, вони будуть в першу чергу надаватися тим, хто приходить з АТО/

Резонансним виявилося питання про встановлення розміру пайової участі у розвиток інфраструктури міста. Забудовникам «Сучасний дім» та «Полтавтрансбуд» встановили розмір пайової участі в розмірі 0,05% кошторисної вартості від будівництва деяких об'єктів. Депутат Олександра Шамота заперечив проти цього і запропонував встановити розмір пайової участі 10%. Та більшість зійшлася на тому, що потрібно залишити попередній розмір пайової участі.
Голосували депутати і за виділення коштів для силових структур.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Коли був перший випадок зі смертю нашої людини, коли співробітник СБУ в Слов'янську був розстріляний в автомобілі. Зараз ми виділяємо кошти, щоб СБУ могла купити такий самий броньований автомобіль і знову відправити його в зону АТО/

Для СБУ та військкомату виділили по 750 тисяч. Для управління Міністерства внутрішніх справ – 1,5 мільйона гривень. Проголосували депутати і за звернення до Генерального прокурора України Віталія Яреми із проханням надати правову оцінку діям нардепа Сергія Капліна та депутата міської ради Олександра Шамоти стосовно пошкодження майна міської ради.

Стрічка новин