На Полтавщині міліціонери виявили фальсифіковану горілку

Працівники податкової міліції спільно з прокуратурую Полтавщини виявили і вилучили з незаконного обігу понад 800 літрів спирту, 350 літрів водно-спиртової суміші та більше 11 тисяч пляшок фальсифікованих алкогольних виробів. Цю продукцію злочинці збували на всій території України.

В Полтаві злочинна група займалася незаконним придбанням спиртовмісної рідини. Потім шляхом змішування з водою здійснювали виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, які розливалися у скляні пляшки, маркувалися етикетками та обклеювалися підробними марками акцизного податку. Після цього товар збували населенню під виглядом горілки, виготовленої на лікеро-горілчаних заводах Полтавської і Кіровоградської областей.

/Дмитро Скобельський, головний державний інспектор відділу комунікацій ГУ ДФС у Полтавській області
У ході документування діяльності злочинної групи проведено 27 обшуків у місцях виготовлення, зберігання і збуту спирту та кодно-спиртової суміші/

Загальна вартість вилученої з незаконного обігу підакцизної продукції становить близько 730 тисяч гривень.

/Дмитро Скобельський, головний державний інспектор відділу комунікацій ГУ ДФС у Полтавській області
Виявлено і вилучено понад 800 літрів спирту, 350 літрів водно-спиртової суміші, більше 11 тисяч пляшок алкогольних виробів/

Всього з початку року працівниками податкової міліції Полтавщини упереджено незаконний обіг підакцизних товарів на суму понад 11 мільйонів гривень та припинено 6 незаконних виробництв підакцизної продукції.

Стрічка новин