З профілактичними бесідами до жителів села Мачухи завітали рятувальники області

З профілактичними бесідами до жителів села Мачухи завітали рятувальники області. Вогнеборці з настанням холодів попереджають людей про небезпеку виникнення надзвичайних подій, пов'язаних з неправильним поводженням з опалювальними приладами.

Працівники Полтавського міськрайонного управління Державної пожежно-рятувальної частини №4 та співробітники Мачухівської сільської ради провели спільний рейд житловим сектором.

/Дмитро Васенков, головний інспектор Полтавського міськрайонного відділу ГУ ДСНС Полтавщина
Як показує практика, восени, з настанням холодів, збільшується кількість виникнення пожеж в приватних будинках. Основна причина – необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при користуванні опаленням та електроприладами/

Співробітники Служби порятунку «101» відвідали помешкання громадян, нагадали правила пожежної безпеки у побуті та на прикладі конкретних будинків надали рекомендації, як убезпечити оселю. Основне – не перевантажувати електромережу, слідкувати за справністю пічного та газового опалення. Про безпеку своїх односельців дбає і сільська рада.

/Валерій Білокінь, Мачухівський сільський голова
На кожному засіданні виконкому, сесії сільської ради ми наголошуємо, що треба берегти людей, щоб не складували сміття, не палили солому/

З початку року на території області сталося майже 1700 пожеж. За останню добу виникло 2 такі надзвичайні ситуації.

Стрічка новин