Члени профільної комісії міської ради обговорили розмір пайової участі у розвитку інфраструктури міста

Будівництво за адресою Героїв Сталінграда, 8А також стало предметом обговорення членів депутатської комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів. А точніше – вцілому тема розрахунку розмірів пайової участі у розвитку інфраструктури міста. Без суперечок не обійшлося.

З-поміж 30 питань, які виносилися на порядок денний засідання комісії, чи не найбільше обговорення виникло навколо проблеми залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Полтави. Зокрема у депутатів виникли суперечки щодо проекту рішення про відсоткову частку останньої.

/Ольга Борисенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
Керуючись статтею 26 Закону України про місцеве самоврядування та рішенням 22-ої сесії Полтавської міської ради про затвердження порядку залучення, розрахунків розміру, використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Полтави, враховуючи участь підприємств у соціально-економічному розвитку міста та його інфраструктури, даним проектом рішення пропонується встановити в розмірі 0,05% коштів вартості будівництва по кожному об'єкту/

Відповідно до проекту рішення, серед об'єктів, про які йшла мова, – будівництва по вулицях Героїв Сталінграда, Григорія Сковороди, Івана Котляревського, Олексія Бідного. Утім 0,05% коштів від забудовників, на думку депутатів, – вкрай незначна сума.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Ми говорили сьогодні, що від тих рішень, які ми приймаємо, місто повинно було отримати більше 6 млн гривень. Натомість отримує 76 тисяч гривень. За ці кошти ми можемо робити дороги, тротуари, дахи. Натомість отримуємо 76 тисяч грн., яких ні на що не вистачає/

Доцільніше, продовжує Олександр Шамота, було б зараховувати до міського бюджету кошти у розмірі 4%-ої пайової участі від загальної вартості будівництва.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Можна довго розраховувати, що ми отримаємо квартири, що отримаємо якісь віртуальні мережі, які ми потім приймаємо чи не приймаємо, допомагають чи не допомагають. Але я розумію одне: кошти в бюджет і потім через сесію розподіляємо, купляємо квартири, будуємо, відшкодовуємо/

На цьому засіданні депутатам так і не вдалося дійти консенсусу. Тож члени комісії вирішили продовжити обговорення у понеділок.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію