«Інформаційні війни й освіта: як протидіяти пропаганді»

В Інституті післядипломної педагогічної освіти зібралися представники громадськості, методисти та викладачі Києва, Полтави, Запоріжжя та Харкова. Тут пройшло засідання, присвячене Міжнародному дню філософії. Тема цьогорічного зібрання – «Інформаційні війни й освіта: як протидіяти пропаганді».

Третій рік поспіль обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відзначає день філософії. Цього разу вирішили обговорити питання пропаганди та ті проблеми, які нав'язують засоби масової інформації. Фахівці зазначають: потрібно фільтрувати інформацію, яку населення черпає з медіапростору.

/Віталій Зелюк, ректор ПОІППО ім. М.Остроградського
Спосіб мислення людини визначає, вразлива вона чи невразлива. Якщо людина мислить прямолінійно, не критично – вона вразлива. Якщо в неї є критичний спосіб мислення – вона захищена більше/

Як і раніше, кафедра філософії та економіки Інституту демонструє потенціал філософського мислення у вирішенні проблем освіти, збагаченні професійних і громадянських компетентностей учителів. Відтак цього разу до участі у засіданні «круглого столу», крім педагогів, запросили представників громадських організацій.

/Ігор Кіянчук, голова Полтавського осередку інформаційного центру «Майдан-моніторинг»
Російські ЗМІ в денних новинах подають одним способом, у вечірній – іншим способом. Адже телевізор дивляться по-різному. Вдень – на рівні фону, а ввечері – вже більше дивляться на екран/

Матеріали «круглого столу» незабаром опублікують в науково-методичному журналі «Постметодика», який буде виставлено у відкритому доступі в Інтернеті.

Стрічка новин