В Полтаві – один з найбільших Центрів обслуговування платників

На сьогодні в Україні створено понад півтисячі Центрів обслуговування платників, де надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. В Полтаві функціонує один з найбільних в державі Центрів. Про його роботу та про послуги, які там можна отримати, розкажуть наші кореспонденти.

Одне із завдань Державної фіскальної служби – постійне вдосконалення сервісів, які податківці надають платникам. В переліку цих сервісів – Центр обслуговування платників.

/Дар'я Шляхова, головний державний інспектор інформаційно-комунікаційного відділу ДПІ у м.Полтаві
Державна податкова інспекція у місті Полтава запрошує полтавців завітати до Центру обслуговування платників, який функціонує за адресою вулиця Фрунзе, 155. Фахівці Центру допоможуть кожному відвідувачу безкоштовно та за відсутності черг вирішити всі свої нагальні податкові питання/

Зі своїми питаннями до Центру прийшла і пенсіонерка Ганна Сердюк. Жінка розповідає: тут якісно надають консультацію та дають відповіді на проблемні питання.

/Ганна Сердюк, відвідувачка ЦОП
Я по новим реєстраційним податковим накладним і по новому способу передачі їх реєстрації в єдиний реєстр. Ольга Іванівна мені тут розповідає, як і що оце робити/

В Центрі обслуговування розміщено тематичну друковану продукцію, оформлено інформаційні стенди. Для зручності відвідувачів Центр оснащено відеомоніторами, радіомережею та системою ВАЙ-ФАЙ.

/Дар'я Шляхова, головний державний інспектор інформаційно-комунікаційного відділу ДПІ у м.Полтаві
У Центрі платники можуть подати додаткову звітність, отримати посилені сертифікати відкритих ключів електронного цифрового підпису, подати кореспонденцію, отримати різного роду довідки та дозвільні документи, отримати ідентифікаційний номер чи внести зміни до облікової картки платника податків, подати декларацію про майновий стан і доходи та здійснити ті чи інші платежі/

З початку року до Центру завітало більше 280 тисяч громадян, яким податківці надали понад півтисячі адміністративних послуг. Також у Центрі як юридичними, так і фізичними особами з початку року отримано понад 8 тисяч ключів для забезпечення можливості використання електронного цифрового підпису.

Стрічка новин