Виконання обласного бюджету за 9 місяців цього року має невтішний стан

Виконання обласного бюджету за 9 місяців цього року має невтішний стан. Його стан, а ще – виконання регіональної програми «Територіальна оборона» – питання, які розглядали на засіданні комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

Виконання регіональної програми «Територіальна оборона» – одне з 16 питань, яке винесли на засідання бюджетної комісії обласної ради. Для його вирішення депутати обласної ради ще в червні цього року виділили 5 мільйонів гривень. З них планували закупити бронежилети для батальйону тероборони. Через ряд причин зробити це не вдалося.

/Віктор Стеблянко, нач. управління з питань НС Полтавської ОДА
Було прийнято рішення для нашого батальйону тер.оборони за кошти програми «Територіальна оборона» не закуповувати. Тому на рахунки управління було повернено 1214000 гривень/

Ці кошти будуть витрачені на інші цілі. Ситуація на Сході України постійно вимагає невідкладного реагування на нові проблеми.

/Віктор Стеблянко, нач. управління з питань НС Полтавської ОДА
Станом на сьогоднішній день всі кошти, виділені обласною радою (5 мільйонів) розподілені, за винятком 108 тисяч. Сьогодні пообіцяла авіаційна комендатура донести план використання коштів, і вони сьогодні або завтра будуть перераховані/

Для забезпечення зведеного загону міліції та підрозділів особливого призначення «Полтава» та «Кременчук» виділено 600 тисяч гривень, з яких на сьогодні уже освоєно майже 400 тисяч. З детальним використанням коштів цієї програми кожен може ознайомитися на офіційній сторінці Управління.
Гірше складається ситуація з виконанням бюджету області на 2014 рік.

/Валерій Пархоменко, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном
На жаль, бюджет на виконується з ряду причин, а саме головне – це те, що в нас економіка, обсяги виробництва впали і, відповідно, немає надходжень до бюджету/

У порівнянні з відповідним періодом минулого року, надходження доходів зменшилися на більше ніж 6 мільйонів гривень. Обласний бюджет не виконується на 13,5 мільйонів гривень.

Стрічка новин