Особливим дітям – особливе свято

Особливим дітям – особливе свято. У стінах Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбувся гала-концерт фестивалю «Повір у себе». Які таланти мають підлітки з особливими потребами – у нашому наступному сюжеті.

3 грудня в усьому світі відзначаючь День інвалідів. Цю дату запровадили, аби привернути увагу людства до найбільш незахищеної частини суспільства. Не виключенням стала і Полтава. Для дітей з особливими потребами уже вшосте проводять обласний фестиваль «Повір у себе».

/Олександр Рець, заст. директора з виховної роботи Полтавського ОЦЕВУМ
У своїй діяльності обласний центр естетичного виховання намагається охопити різні категорії дітей. Однією з категорій, якою ми опікуємося, – це є діти з особливими потребами – діти з малозахищених сімей, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування/

Дітям завжди потрібна увага. А якщо вони мають особливий статус, то і ставитися до них необхідно особливо.

/Марія Романко, методист Полтавського ОЦЕВУМ
Цей захід проводиться з метою соціальної адаптації дітей у суспільстві.
Цей захід дає можливість показати свої здібності, свій талант, проявити свою творчість у різних видах мистецтва/

На гала-концерт запросили 40 переможців фестивалю дитячої творчості «Повір у себе», який проходив ще навесні цього року. Серед дітей з особливими потребами – багато молодих художників.

/Лідія, учасниця гала-концерту фестивалю «Повір у себе»
Я приїхала з Розсошенської області. Я її білою фарбою і намалювала ангела і хмаринки/

У рамках гала-концерту відбулося нагородження призерів конкурсу образотворчого мистецтва у 3 номінаціях: «Збережемо мир», «Країна диво-птаха» та «Молодь обирає здоров'я». Одним з переможців став Андрій Комар, якого на участь в конкурсі наштовхнула вчителька.

/Андрій Комар, учасник гала-концерту «Повір у себе»
Вона мені порадила три теми, серед яких я обрав тему «Збережемо мир». І на цю тему я протягом неділі малював картину аквареллю. Не так, щоб кропітка робота, але вона була виповнена з натхненням і чистими почуттями щирими/

Глядачі щедро осипали оплесками молодих артистів, а ті, у свою чергу, подарували їм масу позитивних емоцій.

Стрічка новин