Самобутній митець із Кобеляцького району створює картини у техніці народного малярства

Самобутній митець із Кобеляцького району створює картини у техніці народного малярства. Цього дня Володимир Забіяка у салоні «Художник» презентував власну персональну виставку. Звідки митець черпає ідеї для своїх робіт, дізнавалася Крістіна Брігіда.

Трохи більше року тому Володимир Забіяка відкривав свою першу персональну виставку. Про неї мріяв ще з дитинства, відколи вперше взяв до рук пензлика. Далі – отримував навички живопису у Московському заочному народному університеті мистецтв. Довгий час працював художником-оформлювачем. Ця експозиція у салоні «Художник» – чергове підтвердження того, що митець продовжує працювати та розвивати власний талант.

/Володимир Забіяка, художник
У кожній роботі я хочу, щоб вона була як невеличке оповідання, щоб люди зупинилися і щось побачили у цій роботі. Щоб ця робота викликала почуття, спогади свої і ця народна тема, я думаю, близька всім нам українцям/

Роботи Володимира Забіяки виконані у техніці народного малярства. В останньому художник працює близько 10 років. Картини самобутні.

/Володимир Забіяка, художник
Я обираю кольори яскраві спектральні, щоб вони радували душу, щоб люди сприймали це позитивно/

Сюжети до них, зізнається художник, навіяв колорит Сорочинського ярмарку та, звичайно, край, де народився митець – Кобеляцький район.

/Ліна Ковтун, заступник директора Обласного центру народної творчості
Багато робіт Володимира Федоровича Забіяки, вони нагадують десь народне висловлювання, прислів'я, десь пісню народну, і це говорить про те, що словесна творчість висловлюється у живописному творі/

За роботою над черговою картиною Володимир Федорович може просидіти кілька годин поспіль. Працює кожен день у своїй домашній майстерні. За свої картини у 2012 році на Національному Сорочинському ярмарку Володимир Забіяка був визнаний кращим у номінації «Народний майстер».

Стрічка новин