Народний депутат Сергій Каплін обіцяє полтавцям і надалі прорубувати прохід до чиновників

«Сокира діє!» – запевняє народний депутат України Сергій Каплін, який напередодні у прямому сенсі слова прорубав вхід до кабінета Полтавського міського голови Олександра Мамая сокирою. Говорить: його як представника громади почули. Обіцяє хоч і кардинальними методами, але відстоювати інтереси полтавців, які щодня звертаються до його приймальні зі своїми проблемами.

Сергій Каплін надовго запам'ятається полтавцям як народний депутат, який прорубав шлях до кабінету міського голови сокирою. За словами нардепа, таким чином він відстоював інтереси простих людей. Нині головне – не допустити здорожчання тарифів на житлово-комунальні послуги, нарешті освоїти за призначенням 3 млн.грн, які депутати міськради ще кілька місяців тому спрямували на підтримку учасників АТО, та допомогти полтавцям отримати соціальне житло по вулиці Героїв Сталінграду, 8.

/Сергій Каплін, народний депутат України
Боротьба тільки почалася. Після того, як я заявив, що буду підтримувати нового мера міста, кандидата у мери – О.Шамоту, постійно здійснюється спостереження бандою Мамая. Ми будемо оберігати кандидата, захищати ваше право і вашу можливість отримати нового ефективного міського голову і новий склад міської ради/

Сергій Каплін вже звернувся до Президента України Петра Порошенка, щоб глава держави зобов'язав Генеральну прокуратуру, СБУ та Міністерство внутрішніх справ створити фахову робочу групу, яка б розслідувала зловживання Олександра Мамая на посаді міського голови.

/Сергій Каплін, народний депутат України
Обіцяю вам: рубав, рубаю і рубатиму для вас прохід до тих чиновників, яких ви зі своїх податків годуєте. Рубатиму правду, рубатиму вам право бути з ними на відстані витягнутої руки. Результати вчорашньої нашої подорожі до кабінету мера є. Сьогодні на ранок всі без вийнятку інстанції почали займатись проблемами тих людей, які прийшли вчора разом зі мною в кабінет міського голови/

Добро повинно бути з кулаками, переконаний нардеп, він обіцяє відстоювати інтереси полтавців, якщо доведеться – навіть у кардинальний спосіб.

А тим часом Олександр Мамай написав листи до Президента та генпрокурора з вимогою зняти з Сергія Капліна недоторканість та притягнути його до відповідальності.

Стрічка новин